Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a testemről? (fiú)

Mit gondoltok a testemről? (fiú)

Figyelt kérdés

Sziasztok. 16 éves fiú vagyok, az elmúlt 4 évben 30 kilót fogytam. Extrém kövér voltam, 12 évesen 165-170 centihez voltam 103 kiló. November elkezdtem magam erősíteni, saját testsúlyos és súlyzós edzésekkel. Valamint kalóriatöbbletben eszem. Az ok amiért ezt a kérdést kiteszem, mert nemigazán tudom magam hova tenni.. egyszer tetszem magamnak, egyszer nem. A gond leginkább az, hogy túl vastag a csípőm. A mellkasom keskenyebb nála. (mondjuk ez sokat javult, fél éve még olyan 5 centi volt a különbség, már "csak" 2). Jelenleg 185 centi vagyok és 74 kiló. Az iskolában megmérték a testzsíromat, 16% volt, izomszázalék 41. Rakok ki egy képet. [link]

Mit szóltok? Nagyon gáz? (légyszi csak normális válaszokat)

Köszi:)



2017. máj. 7. 19:42
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Hát igen, felsőtestemen nem vagyok szőrös, de szinte minden más helyen igen. Ha arra gondolsz amire én, akkor árnyéknál sincs baj:)

Igen izmosodni akarok. Köszi a normális válaszokat! :)

2017. máj. 7. 22:16
 22/27 anonim válasza:
Csak így tovább. A normális lányoknál sokat nyom a belső, ilyen testalkathoz már simán okés vagy, mert normálisan írsz, értelmesnek és intelligensnek tűnsz. :) Tornázgass és nagyon jó lesz. :)
2017. máj. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok,hogy sikerült lefogynod,büszke lehetsz magadra!

Nem nézel ki rosszabbul mint egyébként az utcán rohangáló férfiak nagy része.

Ez részben dicséret részben nem :)

Van mit dolgoznod bőven, sajnos látszik a testeden,hogy sokáig rengeteg sok felesleget hordozott de a jó hír,hogy ezen lehet változtatni.

2017. máj. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
86%

Lefogytál és gratulálok hozzá, most pedig jöhet a kidolgozás. Nem kell kigyúrni, csak formálni.

Azzal az alkattal kell dolgozni, amid van. Esetleg kérd profi segítségét.

Aki pedig beszól az nincs eszénél, inkább örülni kell hogy foglalkozol a testeddel és nem hagyod el magad, már a fogyás nagy eredmény. Kitartás!

2017. máj. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nem válna hátrányodra, ha elkezdenél konditerembe járni, maradjunk ennyiben.
2017. máj. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Szép vagy a második fotón, különösen annak tudatában, hogy milyen testet formáltál ilyenné. Kár, hogy csak a felsőtestet mutattad meg, mert nem mellékes, egészben mennyire arányos a lábaddal, vagy az milyen mértékben szőrös a többihez képest. De azért elég jó és dicséretes az akaraterőd.
2017. máj. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Lényeg hogy edz mondjuk inkább gyúrásnak!!

Súlyos edzés lenne neked a legjobb mert a saját testsúlyos szálkásít egyből ami a te esetedben nem jó...

Elsőnek izom utána szálkásítás ilyen akaraterővel semmi sem lehetetlen!! Így tovább!!

2017. máj. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!