Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lehet a számomra a megoldás?

Mi lehet a számomra a megoldás?

Figyelt kérdés

Ráveszem magam hogy leégessem magam (még anonimként is égő).

Szeretnék fogyni mert sajnos már alulról karcolom a 120-at.

Kezdő vagyok így csak saját kútfőből estem neki.

Reggelire zabot eszek tejjel vagy natúr tojásrántottát/ tükör tojást a többi étkezést meg csirkemellel/hallal és mellé rizs zöldség keverék kombót választottam.

Sajnos nagyon puhány lettem mert e mellé felülést terveztem de sajnos 50 felé görcsbe áll a hasizmom :(.

Valami egyéb tanács?

Ja és 3 műszakban dolgozom tehát ez az X órától Y óráig ne egyek téma biztos nem fog működni :/

Előre is köszi



#fogyókúra #120 kg #mínusz 30
2017. máj. 7. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Van, aki sosem változtat ekkora feleslegnél sem, annál máris jobb vagy.

A felülésnél jobb a hasprés, de ez sem darabszámra megy :D Amúgy nekem 20 is sok, nem tudom, 120 kilósan mennyi menne... De amúgyis sokan rém bénák vagyunk kezdőként, bármiről is van szó. A fő, hogy csináld s akkor fejlődsz. Mindenre kell edzeni.

Az étkezésnél teljesen jó kiindulásnak, amit kitaláltál, csak a mennyiség legyen megfelelő.

2017. máj. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amilyen ételeket leírtál, jók, egészségesek, de a mennyiség sokat számít. Érdemes kiszámolni, hogy mennyi kalóriára van szükséged a fogyáshoz. Az agyba-főbe felülésezés nem zsírégető mozgás, laposabb hasad nem lesz tőle. A sérülések elkerülése érdekében érdemes elmenni konditerembe személyi edzőhöz, de ha kezdésnek ezt túl nagy lépésnek találod, ekkora súly mellett jó a gyaloglás (nem futás, mert az tönkreteheti a térded!), úszás. Kezdetben ilyesmi mozgással és persze megfelelő étrendel is könnyen csúsznak majd lefelé a kilók, de ahogy haladsz előre, egyre több odafigyeléssel jár majd. Szégyenkezned pedig nem kell, a lényeg, hogy felismerted a problémát és hajlandó is vagy tenni érte. A lényeg, hogy légy kitartó! :) sok sikert! :)
2017. máj. 8. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem kell ilyen felülős marhasággal tönkretenni magad, sem futni, stb..elegendő a napi munka. de...

ha alkalmaznád a kalóriaszámolást, az lenne a nyerő

2017. máj. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kalóriabázis.hu


na az biztos segítség. még a fizetős része sem kell. persze eleinte nehéz, de később megéri.

2017. máj. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
"Legjobb ha a napi kalóriaegyenlegedet inkább testmozgással csökkented (azaz például ahelyett, hogy napi 800 kalóriát ennél, edd meg a minimálisan szükséges 1200-at és égess el sporttal 400-at)."
2017. máj. 15. 19:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. nov. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!