Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15-20 éves lányok, akik...

15-20 éves lányok, akik vékonyak. MIT ESZTEK? Ne olyan írjon, aki alapból vékony, hanem aki hajlamos az elhízásra!

Figyelt kérdés

2017. máj. 12. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

ma pl

reggeli:sovány túrókrém, egy szelet csirkemellsonka, két abonett, egy paradicsom, kávé feketén


tízórai:egy körte

ebéd: két szedőkanál zöldségleves egy főtt répával, tészta nélkül, 15dkg muszaka, egy kókuszos muffin


uzsonna: egy kávé feketén


vacsora:egy grillezett csirkecomb bőre nélkül 10dkg salátával (1 evőkanál ezersziget öntet light joghurttal)


holnap:egy omlett egy paradicsommal, kávé feketén


tízórai:gyümölcsturmix 1.5dl 0.1%-os tej, egy marék áfonya,három szem eper, eritrit


ebéd:egy tányér spenót egy főtt tojással


vacsora:fehérjeturmix

2017. máj. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem a minőségre, hanem a mennyiségre megyek rá. Mindenféléből eszek, de nem sokat, és nem nassolok semmit. Reggelire iszom egy kakaót, ebédre teljesen átlagos kaja van - anya nem fog a kedvemért diétásat főzni azt elhiheted -, vacsorára meg félzsíros sajt, szalámi, zöldségek, gyümölcsök, májkrém, fehérkenyér. Tesiórán, amkior a többiek játszanak, én kimegyek futni, és gyalog jövök haza az iskolából, meg néha megyek kutyát sétáltatni, és egyéb testmozgás (pl ma egy órát fát rámoltam a szomszédnál, ki kellett dobni a ruháimat, úgy megizzadtam a végére). Szóval én így próbálok nem elhízni. Remélem, 168cenivel és 53 kilóval ekég vékony vagyok.
2017. máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindent, kalóriát számolok, így eszek nasikat is, a lényeg, hogy belefér jen a napi keretembe

167 cm/46 kg

2017. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Mindent,ami belefer 1400kcalba . 172cm/48kg
2017. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1900-2000kalóriát eszem egy nap. Ebbe rengeteg minden fér bele. A reggeli zabkásám állandó, próbálok egészségesen étkezni. 163cm/56kg
2017. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
5. válaszoló a legnormálisabb, az előtte lévő kettő csak csont és bőr lehet azzal a súllyal ahhoz a magassághoz!
2017. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!