Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam?

Nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

Reggeli: zsömle, párizsi, uborka+ 2 lekváros palacsinta

10 órai: 1 csokipuding

Ebéd: egy tányér húsleves

És rántott csirkecomb van még meg rántott gomba, petrezselymes krumpli és főtt zöldség. Meg anya csinált somlói szeletet, ami 2 sima piskóta, 2 barna piskóta, benne puding és a tetején tejszínhab. Ezeket nem bírom ki hogy ne egyek belőlük. Így feleslegesen edzek majd este? Ahj ezt nem hiszem el. A leves után még nem ettem a sütiből, se a panírozott dolgokból. Mit tegyek?


2017. máj. 14. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
vagy egyél, tartsd csalónapot és élvezd, vagy bírd ki. néha belefér pár csalónap, de szerintem nem kellene megenned. az, hogy már előre rosszul érzed magad amiatt, hogy ugy gondolod hgy megfogod enni, bizonyítja hogy mennyire szarul fogod magad érezni miatta késöbb. szerintem menj el sétálni, moss fogat, vagy valahogy másogy tereld el a gondolataidat, és késöbb hálás leszel magadért. már igy is lecsúszott 2 palacsinta, szóval a helyedben nem éheznék, csak valami könnyűt ennék vacsira, meg ha megéhezel. te tudod hogy döntesz, csak mérlegelj, hogy megéri e az az 5 perc amig megeszed, és utánna egész nap arra gonolj, hogy enm kellett volna.
2017. máj. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ennék húst is, piskótát is, mindkettő elég jó fehérjeforrás, csak a húsban nincsenek mellé még cukrok.

Mi ezzel a gond? Akár fogyhatsz is, ha a kalóriaegyenleged olyan, de ha ma nem, akkor nem. 1-1 ilyen nap sokaknak belefér. Én erősebb napok után kevesebbet tudok enni, mint máskor, miközben az anyagcserém belelkesedik (persze vissza is lassul utána, de hát ez van).


Fehérje mindenképpen kell ma. Az, hogy rántott, rádob szénhidrát és zsír kalóriát, de ez még nem akkora gond.

2017. máj. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 naptól nem fogsz hízni, max ma nem fogysz, nem nagy dolog.
2017. máj. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És miért pont a húst meg a gombát hagyod ki, amikor azokban lenne még valami értelmes anyag is???


Ne pánikolj, hanem egyél normálisan...!

2017. máj. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!