Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Félek hogy elrontottam?

Félek hogy elrontottam?

Figyelt kérdés

164 cm, 66 kg vagyok. Szeretnék kb 56 kg-ra lefogyni (-10 kg).

Heti 4x járok edzésre, ami kb 300 kcalt éget el.

Eddig az edzős napokon napi 1300 kcalt ettem, "sima" napokon pedig 1000ret. Így lement 3 kg (a felesleges víz stb, tudom), azóta stagnál illetve ha picit többet eszem rögtön fél kilókat hízom.

Azon gondolkodtam, hogy lehet hogy túl kevés kalóriabevitel?

Viszont félek, hogy elrontottam és ha most felemelem napi 1500-ra, akkor még jobban hízni fogok.


Tudna valaki segíteni? negatív kommenteket és bunkóskodást kérlek ne.


2017. márc. 15. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, egyértelműen kevésnek tűnik. Ha picivel többet eszel, garantáltan nem hízol fél kilókat, zsírból legalábbis (de a többi nem hízás), az 3500 kcal pluszban, ezt MUSZÁJ bevinned hozzá, a fizika törvényei rád is vonatkoznak.


Ne félj, csak emeld meg a kalóriát. Még ha fel is jönne pár deka, mert lassú az anyagcseréd s idő kell, míg visszagyorsuljon, az jelentéktelen.

Az is jobb, ha többet eszel és többet mozogsz s akkor végképp nem fogysz lassabban, mint most, sőt.

2017. márc. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kevés. Nagyon lassan kezdd el emelgetni, 1800ig kb., és nem ártana súlyzóst edzést végezni, így garantáltan jó alakod lesz:)
2017. márc. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De a napi 1500 kcql az jó lenne?
2017. márc. 15. 19:25
 4/4 A kérdező kommentje:
De a napi 1500 kcal az jó lenne?
2017. márc. 15. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!