Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra alatt mennyire jó a...

Fogyókúra alatt mennyire jó a chia puding/kása?

Figyelt kérdés

2017. máj. 16. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Már megdőlt az az elmélet, hogy a chia mag egészséges.
2017. máj. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mint ahogy (üzleti érdekből) felkapott, divatos dologról előbb-utóbb kiderül, hogy nem is annyira jó, mint ahogy azt először mondták.


Ha zöldséggel, és mindenféle édesítő nélkül készítel belőle valamit, 1-1 alkalommal ez is jó lehet, ugyanúgy mint bármi más.

2017. máj. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Forrást linkeljetek már, hogy nem olyan jó. Én nem találtam ilyet most rákeresve.
2017. máj. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Imadom eperrel😍
2017. máj. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bármikor jó. Poénos cucc, bár én pár alkalom után meguntam, amúgyis rém drága volt, annyit nekem nem ért. Mondjuk most már lement, lehet, hogy megint elszórakozom vele. Mit kavarna be bármibe? Nem igazán kalória 1 kanál chia-mag... Attól függ, mibe teszed. De az meg diétafüggő, hogy mi fér és mennyi.
2017. máj. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#1: tényleg megdőlt? Nekem ez új. Hol olvastál róla?
2017. máj. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!