Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyókúrázom, ihatok zérós...

Ha fogyókúrázom, ihatok zérós kólát?

Figyelt kérdés
Mert abban elvileg semmi kalória, semmi cukor sincs.
2017. máj. 20. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Simán kólát is ihatsz ha belefér a napi keretedbe, zerosbol meg "barmennyit" ugye... arra az ért figyelni kell hogy egyesek szerint az edesitok máshogy befolyásolják a fogyas dinamikáját mint a sima víz es ez nem előnyös...
2017. máj. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kaloria ugyan nincsen benne, ellenben ìzfokozó, ki tudja mifèle mű èdesìtő. Ha akarsz kòlàt inni, igyal nèha egy-egy pohàr rendeset. Bàr ha csak fogyóKURÀZOL, akkor mindegy is.
2017. máj. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak olyan 2-3 naponta szándékozom majd inni, ha megyek valahova (ilyen esetekben eddig kivétel nélkül mindig rendes kólát ittam, de most már nem akarok; semmi kedvem 2 órát futni egy nyamvadt doboz kóláért). Igazából kólafüggő voltam(vagyok?), és a zérós kicsit keserűbb, mint az igazi, de nekem csak az számít, hogy kóla legyen.
2017. máj. 20. 10:57
 4/7 A kérdező kommentje:
Minden nap mozgok fél-egy órát, csak mellé próbálok félig-meddig ügyelni az étrendemre is, és hát kevés egészségtelenebb dolog létezik a kólánál.
2017. máj. 20. 10:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem bírod ki nélküle ihatsz végül is, bár én személy szerint nagyon ellene vagyok ezeknek az édesítőszereknek. A legjobb az lenne ha szép lassan átszoknál a vízre. Persze társas összejöveteleken ihatsz, bár akkor igyál szerintem simát:D
2017. máj. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

ha egészségtelen lenne a cola, be lenne tiltva, nem gyártanák...

én húsz éve tartom a súlyom, csak light colát iszom. régebben, vagy tizenöt éve javítottak az ízen.

A zéró colának más az íze, a light elvezhetőbb.

2017. máj. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"ha egészségtelen lenne a cola, be lenne tiltva, nem gyártanák... "


Jézusom. Ezer meg ezer terméket gyártanak és forgalmaznak, amiről már bebizonyosodott, hogy baromi ártalmas. Persze nyilván minden mennyiség kérdése, de ne légy már naiv, hogy amit beengednek a boltba, az egészséges is...

2017. máj. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!