Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónapja fogyókúrázom, de...

1 hónapja fogyókúrázom, de hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Mostmár kicsit több mint egy hónapja,(lassan 1hónap és egy hét) hogy csinálom a diétát,ami most lényegtelen milyen, nem éheztetem magam, csak igyekszem minnél egészségesebben és kalóriaszegényebben táplálkozni,az édesség szükségletem meg joghurttal enyhítem ;) eddig már szépen lement rólam,sőt látszik is az eredmény,hiszem edzek minden nap kb 350kcalóriát biciklivel vagy futással.

63-64 kilóról kezdtem most 59 kiló vagyok, ez szerintem még lazán egészséges.(remélem)

A valódi kérdés az lenne,ha mostantól folytatom ugyanígx akkor folytatódni fog a fogyás, vagy ilyenkor mindig egyre drasztikusabbra kell majd fognom???

16L 158cm



2016. nov. 3. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

"hogy csinálom a diétát,ami most lényegtelen milyen"


Ha ezt így kijelented, akkor mi a faxból tudjuk, mit folytatsz?

2016. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell drasztikusabbra fognod, ilyen tempóról s ennyi felesleggel még lazán lassulhat, akkor sincs semmi baj.

Nyilván lassulni fog valamit, ha nem mozogsz többet, kisebb testnek kevesebb energia kell. De ha nem víz a fogyásod zöme, akkor így is lefogysz, csak kicsit jobban elnyújtva. Jó az :)

Remélem, eleget eszel. A minél kevesebb étel túl sokaknál jelent koplalást, remélhetőleg te tudod, hogy az sem jó.

2016. nov. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1-es onnan hogy nem az a lényeg,hogy mit eszek,hanem a kérdés arra tér ki,hogy hogyha folytatok huzamosabb ideig egy diéátat, nem szok-e hozzá a szervezetem annyira,hogy utána már ne is fogyjak.

Nem mindegy itt hogy akkor most én csirkemellet eszek itt neked vagy zöldséget?

2016. nov. 3. 13:19
 4/10 A kérdező kommentje:

2-es köszönöm a válaszodat!

3-4 hónapot terveztem diétázni szóval akár az sem baj ha lelassul,csak abba ne maradjon! :) de akkor nem ijedek meg ha lelassul akkor sem. :D

2016. nov. 3. 13:21
 5/10 A kérdező kommentje:
Amúgy nem koplalok kicsit sem,ha drasztikusabbra fognam se koplalnék, csak szerintem még szigorúbbra tervezném az étkezést, nem mennyiségileg hanem inkább kalória szempontból. De ha nem szükséges feltétlenül,ahhoz,hogy tovább fogyjak még ha lassabban is,akkor nem hiszem hogy nagyban változtatok.
2016. nov. 3. 13:23
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

Egy diéta nem abból áll, hogy csirkemellet meg zöldséget eszel...

A diéta szó jelentése tervezett étrend.

Nem fogyókúra...

Aki tömeget növel az is diétázik, meg aki tudatosan szinten tart az is...

Ha diétázol, akkor tudatosan táplálkozol a célodnak megfelelően, a súlyodhoz és céljaidhoz alakítod az étrendedet.


"3-4 hónapot terveztem diétázni"


És utána abbahagyod és visszahízol?

Sok értelme van.

2016. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Fokozatosan kell kevesebbet enni, hisz nem ugyanannyi kcalra van szülsége egy 160cm 50kg-s embernek vagy egy 190cm 90kg-s embernek. Még nem kell, de majd újabb 2-3kg-nál nem árt kevesebbet enni, hiszen akkorra már le fogsz fogyni, ergo kevesebb kcalra lesz szükséged. De ha még bőven van miből leadni, akkor nyugodtan élvezheted a mostani diétád!

Hajrá!

2016. nov. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat, a hülyeségekre meg most nem tudok mit mondani,inkább szándékos cseszegetésnek tűnik,mint sem hozzáértő ember segítségének.

Nyilván nem arról van szó,hogy a 3-4 hónap diéta után visszatérek az addigi étrendhez, de onnantól már csak szintentartani szeretnék, nem lesz szükséges a fogyás.

2016. nov. 3. 16:14
 9/10 anonim ***** válasza:
16%

Nem b+ 6-os, azt tervezi, hogy nyanyóka koráig mindenféle kalóriszegény szarokon él......

Hülye idióta!

2016. nov. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom h erdekel e valakit, de a kerdes kiirasa ota mar 50 kilora sikerult lefogyni,50-53 kilo kozotz mozgok ugy kb es ez igy tokeletes a 158 cmhez! :) es mar egy ideje tartom is szoval szuper!

Azota 17/L

2017. szept. 6. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!