Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék fogyni hamar?

Hogy tudnék fogyni hamar?

Figyelt kérdés

a mellemen fiú létemre eléggé van zsír,hogy fogyasszam le főleg nyárra 1hónap alatt?mit tegyek,miket csináljak,komoly tanácsokat kérnék!

és a másik hogy fiu létemre miért ilyen a mellbimbóm?nagyon csunyának tartom,és nem tudom miért iylen.ha hideg van akkor rendesen "összehuzódik mazsola ráncosságúra)amilyen más fiúknak,de alapba ilyen,mit lehetne tenni ellene?

[link]

Komoly válaszokat szeretnék.

19/f


2010. máj. 16. 21:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
ússzál, fussál, és egy gumikötéllel nyújtsd a kezedet. :Đ
2010. máj. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát. Egy hónap alatt már nem tehetsz túl sok mindent.

Szerintem menny le egy edzőterembe. ott szívesen segítenek :) Biztos van edző is :)

2010. máj. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

"Számoljunk havonta 1-1,5 kg-mal, vagyis ha tíz kilótól szeretnénk elbúcsúzni, ahhoz legalább tíz hónap kell. A hosszú idő ugyanis a garancia, hogy nem „ugrik” vissza duplán a leadott felesleg."


Hat igen, de ha 1 honap alatt szeretnel lefogyni, akkor drasztikus megoldas kell !

Ez sajna aval jar, hogy szo szerint koplalnod kell, ez nem egesseges, viszont ez hozza a legjobb eredmenyt.

A mellbimbod a zsirtol nez ki igy, hisz ha hozzaersz erezni fogod , hogy puha .(alatta felgyult zsirreteg)


Napi kajaadagod:

Reggel mikor megehezel, vagy delbe (ki mikor szokott reggelizni) elfogyasztassz 50 gr sult csirkemellet es hozza fel fej salatat, meg 1 fott repat.(ha megunod cserelheted a zoldsegeket, de a tomegukon ne valtoztass.

Hat evel tutira nem fogsz jollakni, de utanna moss fogat, ez majd picit elveszi az etvagyad.

A kovetkezo kaja este 6 kor lessz, (tehat napi 2x kaja) de itt nem lessz hus, csak fott/parolt zoldseg (max 200 g)

Szerezz be egy konyhai merleget, a Tescoba mar kb 2000 ert lehet kapni.

Ez egy nagyon nehez kura lessz, sokat fogsz szenvedni, de megoldodnak a problemak.

Hogy a fogyast elosegitjuk "reggeli" utan fogyassz el 1 pohar kezzel facsart limonadet ( ne uzletit, ugyanis tele van adalekokkal es keves a tenyleges citrom %(max 20% citrom), "vacsora" utan is fogyassz el 1 poharral. (2 deci)

Mivel az ember testtomegenek akar 90% at viz teszi ki , ezert ezen is kell korlatozni. Napi adagod 1 liter viz+2 pohar limonade

A nap tovabbi felen el kell foglald magad, es sokat kell mozogni, ez tobbszorozni a fogyasi gyorsasagot.

Ha megehezel mossal fogat. Vhogy fogmosas utan az ember nem lessz annyira ehes.(ezt hasznaljak a testepitok is szalkasitaskor).


Szaladj/kocogj 10-15 percet ( marha nehez lessz hisz, kondid sajnos nincs hozza) Minden nap probalj radobni 2-3 percet.


Hasznalj vitamit (B5) hisz ez olyan vegyuletek kepzeseben segit, melyek a zsirt es a cukrot bontjak le, es alakitjak hasznos anyagokka.Fogyassz ebbol az eloirt kb 3-4 x at.


Nagyon nehez lessz, sokat fogsz szenvedni, de akar 2-3 nap mulva is lathato lessz az eredmeny. Ha megunod az egesszet- a sok szenvedest - mergedbe ne nyulj hatalmas adag kajahoz, hanem inkabb csak zoldseghez, bar az 1 ido utan nem fog etvagyadon csokkenteni. KB 5-6 nap mulva mikor a belek, meg a gyomor osszehuzodott, nem lessz majd olyan nehez.


Ha sikerult lefogynogy , bar ide nagyon nagy akarat kell, hogy kibird az egesszet, utanna mivel hamar leadtad nagyon konnyed visszaszedheted, taplalkozz egessegesen. Sok oldal ir arrol hogy mit ehetsz, es mennyit.


A fogyokura megoldja a mell problemadot is, nekem is ilyen volt, sokan cikiztek erte, hogy mar nagyobb mellem van mint a csajoknak, meg "parizel bimbi". Ha bementem a hideg vizbe tok jol megfeszult, viszont par perc utan a napon rogton "elengedett a tartasa".


Sok sikert a Fogyohoz! Remelem segithettem.


Sok sikert a Fogyohoz! Remelem segithettem.

2010. máj. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Szia!

Én egy eléggé túlsúlyos lány vagyok. Immáron 15 kilótól szabadultam meg a saját kis edzésprogramommal. (egy hónap alatt 5 kiló)

Edzek ami azt jelenti h minimum napi 30 percet mozgok, azonkívül heti 3x egy durvább másfél órás edzést is tartok magamnak. Szobabicikli súlyzók felülések hasprések. És nem éhezek. Annyi, hogy nem eszek fehér kenyeret, tésztákat, húsból csak szárnyasokat, nem eszek bő olajban sült ételeket sütiket chipseket semmi ilyesmi izét. Délután 1-g eszem a nehezebb kajákat, a barna kenyeret,vagy amit épp ebédre főzök, azután már csak joghurtot rengeteg zöldséget gyümölcsöt eszek. Ha neked a melledet kell formálnod, akkor csinálj mellgyakorlatokat súlyzóval, a neten tuti találsz jó pár megfelelő gyakorlatot.

Bárkinek sikerülhet a fogyókúra, ha igazán van akaratereje. Nekem sikerült, és nem hagyom abba az egészséges táplálkozást, semmilyen formában. (Azt megsúgom, hogy heti egy "szabadnapom" van amikor eszek egy kicsi csokit vagy egy szelet sütit de csak szigorúan délután 1 előtt).

Ha tanácsot szeretnél még kérni írj nyugodtan privit, ha tudok szívesen segítek.

2010. máj. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!2hét alatt eddig 2.5kilót fogytam,napi 4szer eszek kb de nagyonkeveset,hogy legyen emésztés ezáltal kalóriát égessen szervezetem,minden nap fekvőzámaszozok,felülésezek,hátizmozok kezdésnek keveset,sétálok legaláb 20percet
2010. máj. 19. 14:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Nemszertnék vitatkozni senkivel, de lehet tenni valamit 1 hónap altt is. Engem az edzőm fogyasztott le úgy, hogy a kezdeti időszakban hét/3kg sebességel fogytam (bár eléggé el voltam hízva 95kg/175cm) és nem jött vissza! És az volt a gondom, hogy nem bírtam magamba tömni azt a kajamennyiséget amit Ő felírt. De tényleg! mondjuk ehez kell a sport is. Nálam napi 2 óra intenzív moszgás volt H-P ill V.
2010. máj. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Az utolsótól kérdezem, hogy mi volt az a 2 órás intenzív mozgás? Mit kellett csinálnok?
2010. máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
*csinálnod
2010. máj. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mindíg más :)

Ha jól emlékszem a kezdet kezdetén het kettő (vagy három?) sulyzósedzés volt. Nem ugyanazok a gyakorlatok voltak benne. Pl.: első alkallommal, mellizom, hasizom, karizom. második alkalommal meg hátizom, farizom, lábizom. Vagy valami ilyesmi. A többi napon meg kardiós edzések voltak+ a hasizom. Mondta, hogy azt akár minden nap lehet csinálni, mert a hasizom az más mint a többi izomcsoportunk. Pl.: nem kötődik csonthoz, csak közvetve. de lényegében úgy ment az edzés, hogy megírta nekem az edzéstervet megmutatta, hogy mit hogyan kell csinálni és ha gond volt akkor meg szoltam. De egy-egy izomcsoportra más-más gyakorlatokat is mutogatott. Most már több sulyzós edzésem van :) De lábra egy héten max 2-szer gyúrok, mert a lábnak 72 óra kell hogy kipihenje magát egy nagy edzés után.

2010. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jah meg a bemelegítés volt mindíg valamien ligh-os mozgás. Sífutás, szobabringázás. Meg a levezetés is ugyan ez volt. Szóval ugyan az a kardíós mozgás mint máskor csak nem olyan sok és nem olyan intenzív.
2010. máj. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!