Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem számolom a kalóriákat,...

Ha nem számolom a kalóriákat, de egészséges ételeket eszem és sportolok akkor fogyhatok?

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A mennyiseg szamit,hussal rizzsel turoval is tullepheted a kaloriakeretet.A lenyeg a deficit (tobbet egetsz el mint eszel) igen a sport mindenkeppen jotekony szoval azt csinald. Viszont ne feledd 70%kaja 30% sport
2017. máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az emberek azelőtt is fogyókúráztak (és fogytak le sikeresen) mielőtt ezt a kalóriaszámlálósdit kitalálták.
2017. máj. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
en csak a szenhirdatot szamolom.100-120 körül.max.
2017. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez kalóriegyenleg kérdése, természetesen. Ha elég sokat eszel, nem fogsz fogyni, sőt, hízhatsz is. Van, akinek számolás s extrém odafigyelés nélkül összejön a deficit, van, aki deficitben éhezni fog, nincs mese (bár ez utóbbi egy jó étrenden szerintem elég ritka. jó étrend alatt az egyénhez illőt értem, nem egy egészségeset. én éheznék tipikus szálkásító étrenden, szinte nulla deficittel is).
2017. máj. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Simán, csak az eredmény bizonytalan. De ha van időd, nem akarsz hisztérikusan csúcsra pörögni és heti egy kilót fogyni, akkor nem kell számlálgatni - én se számoltam, igaz, másfél év volt az a 16-17 kiló, de ráértem.


Szóval döntés kérdése.

2017. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!