Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fehérjepor diétához?

Fehérjepor diétához?

Figyelt kérdés
Diétázom, és hetente minimum hatszor járok futni kb. 45-50 percet. Futás után vacsorára párolt zöldséget, gyümölcsöt szoktam enni. Délelőtt szoktam szénhidrátot bevinni, szendvics, rizsszelet formájában. Ezután könnyebb ebéd, és utána ha éhes vagyok akkor gyümölcs. Lenne értelme annak, ha futás után a vacsit felcserélném a fehérje shake-re? Csak mert szerintem kevés fehérjét viszek be.

2017. máj. 23. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne nagyrészt szilárd forrásokból bevinni a fehérjét. Ha még úgy is kevés, akkor jöhet a fehérje por.
2017. máj. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Egyébként ebédre szoktam is enni csirkemellet. Ez alatt kb. kettő szeletet értek. Ez elég fehérje? Ment a zöld kéz
2017. máj. 23. 22:17
 3/4 anonim ***** válasza:
2017. máj. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, hasznos oldal!
2017. máj. 24. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!