Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nagyon fogyókúrázok akkor...

Ha nagyon fogyókúrázok akkor előfordulhat hogy anorexiás leszek?

Figyelt kérdés
ezt úgyértem ha már nem nagyon eszek mert a tükörben is úgy látom hogy elég kövér vagyok és már enni se merek
2010. máj. 17. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
ha már enni sem mersz és ha már soványan is kövérnek látod magad, az már anorexia , igen.
2010. máj. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálam is egy "sima" fogyókúrával kezdődött a dolog, és anorexia meg pszichiátriai kezelés lett belőle. Szóval igen, lehet.

Ma már mindent másként csinálnék. Lehet, hogy fogytam, és már tök vékony voltam, de ezt fejben is fel kell dolgozni. Ha te vékonyan is kövérnek látod magadat, akkor ott nem a testeddel meg a súlyoddal van a probléma, hanem a fejedben.

2010. máj. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de honnan tudjam hog vékony vagyok ha én mást látok a tükörben?
2010. máj. 17. 13:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne vékony akarj lenni, hanem egészséges, és olyan kajákat egyél, amitől az leszel. Teljes kiörl. kenyér és gabona, hal, csirke, rengeteg zöldség, gyümölcs, sajt, natúr joghurt, kefír. Ha egészségesen táplálkozol, lemegy a felesleg magától, nem jön vissza, és nem kell nézegetned a tükröt. Mindez persze idő, akár fél-1 év is kell hozzá. Ha sportolsz, akkor kevesebb.


Onnan tudhatod, hogy sovány vagy kövér vagy, hogy ráállsz a mérlegre, és megnézed, hány kiló vagy, majd a neten utánanézel, mennyinek kéne lenned.

De ha megírod a magasságodat, a kilókat, a nemedet (lány?) és az életkorodat, megnézem neked.

2010. máj. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem segített az, hogy nem tükörben, hanem fényképen néztem meg magam. Tükörben úgy láttam, hogy rémesen nézek ki, kövér vagyok, vastag a lábam... Aztán egyszer kezembe került egy fénykép, teljes alakos. És megdöbbentem, hogy valójában milyen vékony vagyok. Onnantól rendben volt minden.
2010. máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat =)

15:54-es elküldenéd kérlek azt az oldalt ahol ezt meglehet nézni?

amúgy köszönöm a felajánlást =)

2010. máj. 17. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!