Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van még esély hogy nyárig...

Van még esély hogy nyárig lefogyok? 16F

Figyelt kérdés
183 cm magas és 90 kg vagyok, tehát van kb 10-15 kiló feleslegem. Arra lennék kíváncsi, hogy sikerülhet-e nyárra lefogynom, hogy a strandon normálisan nézzek ki? :D Illetve, hogy mit tegyek a fogyás érdekében? (Pl milyen edzést csináljak) Tudom hogy ez alapján nehéz megmondani de remélem tudtok segíteni :)

2017. máj. 27. 20:43
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szia!


Látom, akadt itt pár baromság, de jó dolgok is. Én 186 cm vagyok, 103 kiloról startoltam. Tudom, nem jó, de viszonylag 1,5 hónap alatt -10-nél járok már.


Több szabály van, amit be kell tartani.


Zsír, meg szénhidrát off, de minden mértékben. Kenyér, péksüti nem kell, meg ilyen szar üditők se. Tudom, ezt mondja mindenki, de tényleg. Napi 3x egyél! A lényeg, ne vigyél be annyi kaloriát, mint amennyi kell. Ha többet viszel be, le kell dolgozni. Pár hét alatt összébb fog a gyomrod szűkűlni, szóval az jó.


Most jön a mozgás: aerob edzés az ajánlott, vagy kardio. Röviden, futás, úszás, biciklizés. Ha nincs kedved futni, (mint nekem se) akkor edzőteremben futópad. Utána megtolhatod egy kis súlyzös edzéssel is.


3-4 hónap alatt -20 kg simán. Ez ezen a nyáron sajnos, nem jön össze, de kezd el. Ha kérdésed van, bátran írj.

2017. máj. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Khm 7-es... Nem olvastam el mert nem érdekel :)
2017. máj. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!