Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrát ajánlanátok...

Milyen fogyókúrát ajánlanátok mozgással együtt szülés után?

Figyelt kérdés

Mostmár elkezdhetek fogyózni, de nem akarom sanyargatni se magam a gyerekek miatt, mármint úgy értem hogy ehezni meg ilyenek mert kell az energia hozzájuk viszont elég sok rajtam a felesleg igy a 3. szülés után. Ugy egészében sok.

Annyit mondok hogy futni utálok. Van szobabiciklim az kezdésnek jó lenne? vagy a kenyeret hagyjam el meg a cukrot csökkentsem minimálisra?

Régebben nem kellett fogyóznom mert annyit dolgoztam meg jöttem mentem hogy nem jött fel viszont mostmár ragadt bőven igy 30 fele.


2017. máj. 29. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
éhezni soha nem kellett a fogyáshoz. maximum a hü*e női magazinok meg a sztárdiéták szerint. egyébként meg magasságod és súlyod függvényében állíts össze egy alacsony ch-s étrendet.
2017. máj. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kenyeret és a cukrot csak akkor hagyd el, ha erre életed végéig képes és hajlandó leszel, mert ha egy ideig megvonod, aztán ráeszel, akkor abból visszahízás lesz.


Amúgy nem biztos, hogy itt kellene tanácsot kérned, hidd el, szülés után nem ez a megfelelő fórum...

2017. máj. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor valAmi forumot tudnátok ajánlani ami normális?
2017. máj. 29. 19:37
 4/4 yoww válasza:
En sem ezt a forumot javasolnam mervadonak, inkabb azt tudom mondani, ass melyre a temaban, ne a felszinen probalj keresgelni, minel tobbet tudsz az edzesrol, dietarol es ugy altalaban alapfogalmakrol, annal vilagosabb lesz nagyon sok minden. Ajanlom, olvasd el a Sarga kapszula c. konyvet Drugs Bunnytol, ingyen letoltheto, abban nagyon sok alapfogalomra valaszt kapsz, ami szerintem elngedhetetlen. Nem reklamozni szeretnem, bar lehet, hogy Bunny stilusa az eletben alpari, azt a konyvet remekul, mondhatni hibatlanul osszeallitotta egy `kezdo csomag`-nak.
2017. máj. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!