Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez hogy lehetseges?

Ez hogy lehetseges?

Figyelt kérdés

700 kaloriat eszek naponta(tudom egeszsegtelen es nem jo csak felek ha tobbet ennek hiznek) mar kb.2-3 es fel hete es ugyan annyi a sulyom tehat nekem 700 kaloria sulytartashoz eleg?

Akkor mondjuk 1500-al mar hiznek?



2017. máj. 29. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a folyamat nem megy olyan gyorsan,hogy egy het alatt viszlat 1kg.Varjal meg egy kicsit,de aztan nehogy addig varj hogy meghalj az ehsegtol.
2017. máj. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs rajtam MÁR szinte sulyfelesleg max 2-3 kg de az nagyon max.Egyszeruen csak hizni nem szeretnek!Azt figyeltem meg ha kicsit tobbet eszek pl.1000 kaloria akkor mar hizok is,amit masnap-harmadnap stb.-stb.is latom a merlegen...
2017. máj. 29. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Szerencsétlen szervezeted koplal es ha tápanyaghoz jut akkor megragadja belőle az összes nedvességet például es jól leteszi amit a koplalás miatt pár nap alatt leurotesz. Ha értened a a zsír raktározás működését be látnád hogy ennyi idő alatt gyakorlatilag lehetetlen dolog hizni, mert ilyen elven a szaras meg fogyasnak minősül. Sajnos ez a baj ha a hulyeseg szorgalommal párosul, de kínozzad magad hetekig hónapokig ahelyett hogy 2 estet arra szannal hogy utána nézel a dolgoknak a végtelen tudás ( internet) birtokában.

Az meg hogy véletlenül realizáld hogy szép formás az izomtol lesz az ember mar olyan távoli hogy csak a szövegem vegere teszem, mert tudom, hogy eddigre elfáradt az agyad a sok olvasastol es összetett mondattol es úgyis mindegy megemlítem e vagy sem....

2017. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom keveset mozogsz, meg már nincs rajtad sok felesleg és lelassult az anyagcseréd. Ezért már nem fogysz a 700-al sem olyan látványosan. 700-al kb egy kisbaba tudna súlytartani. 1000-től meg fizikailag lehetetlen híznod, csak a kaja meg a vízmegkötés miatt mér többnek ahogy az előző is írta.
2017. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolso elotti!

Eleg sokat foglalkoztam ezzel a temaval,csak ez a resz valahogy kimaradt,de köszönöm a valaszod! ;)

Utolso valaszolo neked is köszönöm!:)

2017. máj. 30. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!