Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 10 km gyaloglástól le...

Napi 10 km gyaloglástól le lehet fogyni?

Figyelt kérdés

vagy azért naponta tegyem meg a napi 5km futast?

figyelek az étrendre



2017. máj. 30. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Étrend kérdése. Én kövér maradtam ennyi gyaloglás mellett, mert sokat ettem. De le lehet fogyni mellette.

Ahogy a futás sem garancia a fogyásra...

2017. máj. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mármint étkezés kérdése, a mennyiségé, nem konkrétan az étrendé.
2017. máj. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

éppenséggel nem eszek sokat

reggeli,ebéd és vacsora (18:00kor)

2017. máj. 30. 18:20
 4/10 A kérdező kommentje:
1200 kcal körül
2017. máj. 30. 18:21
 5/10 anonim ***** válasza:
70%-ban étrend, és 30%-ban az edzés dönt. ha jól kajálsz, akkor mellé gyakorlatilag azt sportolsz ami jólesik.
2017. máj. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia a futás helyett inkább kocogás és ne minden nap inkább minden másnap. Az jó ha figyelsz az étrendedre mert az a kulcs a fogyáshoz :) sok sikert
2017. jún. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
48%
Ha olyan kevés húst eszel mint én, akkor a gép előtt is ülhetsz nem fogsz elhízni :'D
2017. jún. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Előző, húsmentesen lazán el lehet hízni, sokan teszik.

Amíg kalóriatöbblet van, lehet bármilyen az étrend...

2017. jún. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A gyaloglás az nagyon jó dolog, ha aerob tartományban csinálod, akkor a szervezet csak zsírból szed fel energiát.


A futás mindenképp átcsap kardióba, ami szintén fogyaszt, de már nem annyira, az már állóképességet javít inkább.


Okostelefonra van pulzusszámláló alkalmazás, érdemes lehet követni rajta, hogy milyen tartományban vagy. Nameg még előtte ki kell számolni, hogy nálad mi az aerob tartomány...

2017. jún. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jahh, és fogyás alapja a felgyorsult anyagcsere. Ennek egyik pontja a mozgás, másik pedig a napi több étkezés-kisebb adagokban. 4-5-szöri. És mindenképp kell figyelni, hogy két étkezés közt elteljen legalább 3 óra (ennek hormonális-emésztési okai vannak)
2017. jún. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!