Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eddig ment a fogyás/életmódvál...

Eddig ment a fogyás/életmódváltás, február óta 16 kg-ot fogytam. De most egyfolytában csak ennék és ennék. Tanács?

Figyelt kérdés
Volt már valaki hasonló cipőben? Eddig nem volt ilyen gondom. Igaz néha vétkeztem, de főleg családi ünnepekkor 1-2 sütivel. De most napok óta azt érzem, hogy nem bírok jólakni. Mi segíthet ezt leküzdeni? Lehet valami hiány a szervezetemben? Nem a gyomrommal van baj, hanem a fejemben. Ott érzem azt állandóan, hogy még, még, még kaját :-( Köszi minden választ!
2017. máj. 31. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is.Es nem ehetek tobbet mert sulyt tartok..
2017. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Alkalomszerűen megteheted, hogy sokat eszel, nem? Ha az a fajta vagy, aki ettől hízik, akkor kicsit jobban odafigyelsz a következő napokban...

Vagy találsz valami ételt, amivel hamar jóllaksz. Sajna ez a gondolat nekem nem sokat segít, ha én mást akarok enni, mint ami a laktató ételem... A lelki tényező trükkös dolog.


Nem tudhatom, van-e valami hiányod, meg kéne nézni az étrendedet, mi lehet.

2017. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
[link] Nézd meg ezt a videót és olvasgass utána a neten. Ezzel a termékkel nem csak fogyni tudsz de teszel az egészségedért is hiszen LR terméke az egészséget támogatja bármelyikről is legyen szó. Ha szeretnéd kipróbálni írj-
2017. jún. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem kb minden nyáron.

Szeptember környékén diétába kezdek, simán tartom, szépen mennek le a kilók. Utána tartom a súlyom sokáig. Majd ilyenkor a nyár közeledtével nem megy sem a súlytartás, sem a diéta. Valami csalás mindig becsúszik. Éppen nyárra...

5 kiló ingadozik rajtam így.

Nem tudom hova tűnik ilyenkor az akaraterőm.

2017. jún. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!