Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha az agyam nem éhes akkor is...

Ha az agyam nem éhes akkor is átléphet a testem tartalékoló üzemmódba?

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem érzem magam éhesnek így nem is eszek csak pár falatot. Ha nincs éhségérzetem akkor is átáll a raktározásra szervezetem vagyis hízhatok? Itt olvasom sokat ezt de ugye ez nem igaz?! Elvégre akik valami trauma miatt nem esznek ők is lefogynak. Amúgyse ettem sokat max 1300-1400 kalóriát vittem be de mégis van rajtam 7-8 kiló plusz. Most kb 700-900 kaloriát ha megeszek de egyszerűen nem vagyok éhes.

2017. jún. 1. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Olyan raktározás nyilván nincs, hogy keveset eszel és nem fogysz. Koplalással mindenki lefogy, a haláltáborokban sem híztak az emberek...


De hogy éhesnek érzed-e magad, az nem számít ebből a szempontból. Ha a tested éhezik, akkor megtörténnek a negatív fizikai változások. Ha az "agyad" éhezik, de túl sokat eszel, akkor várhatóan hízol. Simán lehet túlenni magunkat és végigéhezni a napot, nekem ebben elég nagy tapasztalatom van. A test az energiaegyenleg alapján működik, pont nem érdekli, hogy a delikvens jóllakik-e pár falattal vagy mi van.


Tökmindegy, éhes vagy-e, enned kell. Van, aki SOHA nem éhes, ha 2 napig nem eszik, akkor sem. A teste nyilván nem kezd fényből élni.

2017. jún. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!