Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék leadni pár kg-ot de...

Szeretnék leadni pár kg-ot de nem tudom mi lenne a megfelelő diéta számomra. Tudnátok segíteni ebben?

Figyelt kérdés
Jön a nyár 12 órát dolgozom minimum,így a sportolás nehezen oldható meg, de ősztől rendszeresen szeretnék. Amikor dolgozok nem eszek egész nap és este amikor haza érek akkor eszek össze-vissza mindent. Szeretnék változtatni az életmódomon mert így nem érzem jól magam... 95kg és 165 cm vagyok :( remélem tudtok segíteni

2017. máj. 22. 01:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Pont ez a baj, hogy nem eszel egész nap, aztán amikor nem kéne este bezabálsz.


Ha 12 órát dolgozol, és nem ülő munka, akkor az hibátlan, csak a kajálást oldd meg rendesen.


Reggelizz be lassan felszívódó szénhidrátból, hogy reggel és délelőtt sokáig legyen energia. Gyümölcs, zabpehely, joghurt.


Után ebédelj, de a szénhidrátot csökkkentsd le, zöldségköretet és húst egyél inkább.


Felejtsd el a pékárukat, mint a kifli, zsömle croissant stb.


NE egyél tésztát, csak nagyon keveset. Csoki kizárt.


Cukros üdítő kizárt.


Este ne egyél semmit és akkor éjjel fogsz amíg alszol. De reggelizz utána korrektül, legyen rá időd.


Eleve így vásárolj be magadnak, hogy legyen otthon zabpehely, meg joghurt, meg gyümölcs.


Ne este egyél!

2017. máj. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem tudhatom, mi a jó neked. Mindenképpen kalóriadeficitben kell enned, de ez annyira nem tűnik nehéznek, elég nagy kereted lesz így is (no persze, egyénszinten nehéz lehet).

Az összbevitel a döntő.

Hogy hogyan osztod be az ételed, az a te dolgod. Ha elgyengülsz attól, hogy napközben nem eszel, vagy kiéhezel estére, akkor ne így csináld, de elképzelhető, hogy nálad működik az extrém időszakos böjt is, sok munka mellett is.

Ne összevissza egyél, hanem tervezettebben, jó étrenden.

Többféle jó étrend létezik, persze, de neked kell ismerned magad, én azt sem tudhatom, hogy neked zsírra vagy szénhidrátra jobb alapoznod az energiabeviteled... Ez nagyon egyéni, bár a keményebb időszakos böjtölők inkább szénhidrátszegényebben esznek, azt hiszem, ebben van is logika, csak az egyéni esetek szinte akármilyenek lehetnek.

2017. máj. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat nagyon jó tanácsokat adtál megpróbálom betartani hogy inkább reggel egyek többet amitol lesz enegrgiám egész délelőtt... És pincérként dolgozom így km hiányom sincs
2017. máj. 22. 05:57
 4/11 anonim válasza:
0%
Ugy fogysz a legegyszerubben ha nem eszel egy nap 10szer csak 2szer egy heten at. Osszeszukul a gyomrod a kevesebb kaja miatt es nen birsz annyit enni. Persze ha utana megint kitagul a gyomrod akkor nem nagyon fog sikerulni,de az meg elkerulheto ha betartod
2017. máj. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

kaloribazis.hu

Én ezzel fogytam majdnem 30 kilót.

160 cm 94 kiló voltam.

2017. máj. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

bocsi javítok

kaloriabázis.hu

2017. máj. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én azt tudnám tanácsolni, hogy ha úgy is dolgozol bár nem tudom mennyit tudsz félrerakni, vegyél fogyásról szóló könyveket, bár én személy szerint elmennék dietetikushoz meg táplálkozási tanácsadóhoz, mert itt mindenki ír mindent, de az orvosban én jobban bízom. Vagy akik értenek hozzá és úgy írnak könyveket. Viszont valahogy a sportot be kéne iktatnod az életedbe, legalább akkor amikor szabadnapos vagy.
2017. máj. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
OK, hogy az összevissza evés (bár nem tudom, ez mit jelent) nem segít, de a csak esti evés VAN, akinek igen. Van, aki reggelizve nem tud kalóriadeficitben enni, viszont enervált és éhes lesz sok órára. Extrém eset, de megtörténik, úgyhogy az egyéni jellemzők figyelembe vételét támogatom. De esélyes, hogy napközben is kéne enni, max. nem reggel, ki tudja? Leginkább a kérdező érzi, hogy reggel jóllakott vagy éhes s mi történik, ha különféle típusú és mennyiségű ételt eszik. Én próbálkoznék, magam esetében is ezt tettem s nem bántam meg. Évtizedekig túlettem magam, mert nem volt számomra megfelelő, laktató az összetétel, s fogalmam sem volt, mennyire jól lehet érezni magamat hozzámillő étrenden.
2017. máj. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) remélem vmelyik tényleg be fog vállni...
2017. máj. 22. 16:03
 10/11 anonim ***** válasza:

Aki azt írta csak kétszer egyél egy nap, azt FELJETSD EL!


Összeszűkül a gyomrod, ja, meg lelassul az anyagcseréd és úgy visszahízod a másfélszeresét később, mint a huzat.

Napi ötször egyél keveset, ezzel pörgeted az anyagcseréd ami fontos. Ha naponta mész nagy WC-reakkor rendben van az anyagcseréd, ha többnaponta, akkor garantáltan lassú és az nem jó!

Ilyen meló mellett simán le lehet fogyni, ha odafigyelsz mit eszel és iszol. Ahogy fent írtam, ne egyél sok szénhidrátot, és ne igyál cukros üdítőt, csak diétását de inkább ásványvizet.

Ha energiaital iszol, abból is a cukormentest vagy a zero-t válaszd. De a víz a legjobb, esetleg pezsgőtabletta vitaminnal fel lehet dobni az ízét, de azokban is van cukor.

2017. máj. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!