Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért vagyok állandóan éhes?

Miért vagyok állandóan éhes?

Figyelt kérdés
Imádok sportolni! Héti 5x edzek is. Nem vagyok kövér (51kg ) de a -formám mindig elrontom mert állandóan éhes vagyok!!! Voltam dietetikusnál kaptam étrendet,megvettem netről is sokat. Kipróbáltam a Bocsi Viki féle dolgot is de nem működik semmi !!! Hiába a kiszámolt étrend estére megőrülök és farkas éhesen eszek ami elém kerül. Vitaminokat szedek. Egyszerűen nem értem,hogy 1 ilyen pici nő hogy lehet állandóan éhes. Van rajtam valamennyi narancsbőr is és tudom hogy emiatt . Inni rengeteget iszok . Nekem olaj a tűzre éhség eseten . Mit csináljak már??? Annyira kétségbe ejtő 😐😐😐

#éhség #Zabarohamok
2017. jún. 2. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Vitaminok még jobban hozzák az éhséget.Egy darabig tedd félre őket,most én is ezt csinálom.
2017. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez érdekes!!!! Tényleg lehet összefüggés??
2017. jún. 2. 19:25
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Persze.Mikor rendszeresen szedem,állandón éhes vagyok,ezért tartok szünetet,de ez közismert dolog.Nekem is olyanok rám tudnak törni,hogy mindent felfalnék.
2017. jún. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Húúú... De a vitaminok elvileg szuksegesek sport mellé. Elég keményen edzek .
2017. jún. 2. 19:41
 5/11 anonim válasza:
82%
Figyu, teljesen oké, ha éhes vagy. Heti 5 kemény edzés mellett nyilván sokkal éhesebb vagy. :) Nem értek annyira pl a vitaminokhoz, mint a fenti válaszoló, de azt tudom hogy a tested jelzi, ha enned kell, ennyi edzés mellett többet mint másnak. Egyébként meg egyél olyan kajákat amik jóllakatnak. Csomó ilyen cikk van a neten.
2017. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az,aki azt ajánlja, hogy hagyd el a vitaminokat,az qrvára nem ért hozzá. Jól érzed kérdező, szükséged van rá. Esetleg átküldhetnéd az étrended.
2017. jún. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor egyél. Ne éheztesd a szervezeted.
2017. jún. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

De ha pici a súlyod és edzel, akkor örülj, hogy tudsz tömegeléshez eleget enni, van, akinek nehéz. Bár a folyton éhség nem jó. Nem tudsz többet vagy laktatóbbat enni? Van, akinek kevés nagy étkezés kell, van, akinek több kicsi, kinek reggel kell jól belaknia, kinek este, ésatöbbi... Az összbevitel legyen jó, az elosztást s a konkrét ételeket lődd be magad.


A kiszámolt étrend beválik? Mert azt nem lehet kiszámolni, hogy neked mennyi kell, csak kitapasztalni, lehet, hogy emelned kéne a mennyiségen.

2017. jún. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Vitaminok kellenek a szervezetnek . Lehet az is problema hogy gyorsan eszel , egyel lassabban . Az agynak kell legalabb fel ora eves hogy felfogja jol laktal .
2017. jún. 3. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos választ!! Reggel általában zabkását eszem fehérje porral ,vagy tojást pirítóssal. Tízórai egy banán,pár szem mandula (ilyenkor nincs étvágyán) . Ebéd rizs vagy édesburgonya vagy köles etc csirkemellel zöldséggel. Uzsinal kezdődnek a bajok . Olyan 16 után elborul az agyam. Hiába készítek ilyenkor turokremet,melegszendvicset bármit egész egyszerűen egy óra múlva farkas éhes vagyok és ilyenkor kezdek el összevissza enni vagy 19 óráig aztan elmegy az étvágyam.
2017. jún. 3. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!