Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 180cm magasság 90kg-os testsúl...

Dorbbb kérdése:

180cm magasság 90kg-os testsúllyal mennyire rossz?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok.180cm magas és 90kg.Ez mennyire egészségtelen vagy taszító??
2017. jún. 5. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Vágósúly.
2017. jún. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bizonyára sok. Maximálisan kigyúrt fickó akár szálkás is lehet ennyivel, s egy izmos lány is lehet akár szexi, de háj akkor is van rajta ennyivel. Ha nem vagy kifejezetten izmos, akkor pedig mindenképpen nagyon sok.
2017. jún. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kb annyira,hogy a cukorbetegség és a metabolikus szindróma már kopogtat az ajtódon.
2017. jún. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Szia!

Ugyanezek az adataim, csak kicsivel idősebb vagyok. Makkegészséges a szervezetem, évek óta orvost se láttam, se megfázás se semmi, és taszítónak se mondanám magam. Nem vagyok kövér, inkább erős csontozatú és izmos, ez most nem önfényezés, bivalygenetikát örököltem. Mikor lefogytam nagyon vékonyra, akkor is legalább 80 kiló voltam. Igazából nehéz eltalálni nálad ez mennyire rossz, így kép nélkül, de ha neked is olyasmi az alkatod, mint nekem, akkor nem gáz xD (22/N)

2017. jún. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szexelnék veled.
2017. jún. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
50%

Ugyanennyi vagyok majdnem. (180 cm 87 kg)

Abszolút nem visszataszító!

Az én esetem: 8 hónapja vagyok együtt a barátommal, akit tegnap az összes 16-17 éves lány megbámult a strandon, mivel jól néz ki. (Boxol, van rajta izom, és a kockahas sem lényegtelen, 195 cm magas kb.) A lényeg, hogy ilyen súllyal is lehet találni párt.

Nekem a hasamon nem látni annyira a felesleget, inkább a combomon. Éppen ezért bikinit is bátran fel merek venni! Én szeretnék fogyni a nyáron, de elfogadtam magam valamennyire.

Ha neked nem tetszik az amit a tükör mutat akkor változtass. De ha így is boldog vagy, jól érzed magad a bőrödben akkor nem kell ezzel foglalkozni!

19/L

2017. jún. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

4#-es vagyok, és annak üzenném, aki lepontozott, hogy egy darabig ne nézzen tükörbe, ha nem akar valami undorítót látni.

A kérdezőnek pedig azt mondom még így utolsóként, hogy ne foglalkozzon azokkal, akik negatívat mondanak. Itt egyszerűen senkinek nincsen joga ahhoz, hogy rombolja mások önbizalmát csak azért, mert a saját fejéből nem lát ki. Természetesen az egészség a legfontosabb, ezért rendszeresen mozogni, egészségesen étkezni erősen ajánlott. Ha túlsúly van az emberen, az nem csak a szociális életben hátrány. Az viszont, hogy ki hány kiló, lényegtelen. Ha azt mondom valakinek, hogy 90 kiló vagyok, elképzel egy nagy guruló hízónak, holott korántsem. Nőies vagyok és csinos, mert igenis, létezik ilyen ezzel a súllyal is, legalábbis még soha senki nem kövérezett le vagy mondta rám, hogy taszító lennék, sőt.

Szóval kérdező, ilyeneket ne írj ki ide, mert az emberek véleményénél mérgezőbb dolog nincs a világon. Ne hagyd, hogy idegenek szóljanak be, akik semmi mást nem tudnak rólad, csak üres számokat.

2017. jún. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9%

Hát ez biztos, hogy sok. Én is ilyen magas vagyok, de csak 64 kg, viszont nem vagyok sovány, csak normál kategória. Mondjuk igaz, hogy izmos sem vagyok. Ha te sem vagy izmos, akkor szerintem legalább 20 kg-ot le kell fogynod.


22/L

2017. jún. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Tetszenek a magas, erősebb alkatú nagyobb lányok, szóval szerintem vonzó. :)
2017. jún. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!