Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék mozgás nélkül...

Hogyan tudnék mozgás nélkül lefogyni 10 kg-t kb?

Figyelt kérdés
2017. jún. 5. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Kalóriadeficittel.
2017. jún. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Minden cukros étel, ital helyett mesterséges édesítőt tartalmazót fogyasztasz, szénhidrátból (tészta, kenyér, pékáru) minél kevesebbet.
2017. jún. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kaloriadeficit hogyan jön létre?

Második válaszoló! Ha ezeket be is tartom tényleg fogyok ? 164 centi vagyok.

2017. jún. 5. 20:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kalóriadeficitben fogysz csak. Ha szinte semmi szénhidrátot nem eszel, de nincs deficit, akkor nem.


Kalóriadeficit akkor lesz, ha többet használsz el, mint amennyit beviszel. Ezt persze előre nem tudhatod, mennyi, ki kell tapasztalni. Hozzávetőleges becslést azért kaphatsz, de ezek sokszáz kcallal is eltérhetnek a valóságtól, tapasztalat. Az anyagcserénk sebessége nagyon tud szórni, nem tippelhető meg a könnyen mérhető adatainkból.


Az egészséges életmódnak része a mozgás, alap. Lehet fogyni anélkül is, de nehezebb, izmot is veszítesz s ha egy mód van rá, ne így csináld.

2017. jún. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Te hogyan ajánlanád kedves utolsó?
2017. jún. 6. 07:32
 6/9 anonim ***** válasza:
de miert is nem akarsz mozogni? problemad van a labadal?
2017. jún. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
MErt nem bírom végig csinálni. Mennyit kellene ennem , hány kalóriát?
2017. jún. 6. 14:31
 8/9 anonim ***** válasza:
szoval lusta vagy.
2017. jún. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem muszáj pl. futni, az nekem se megy (azért igyekszem felhozni magam, de nem kötelező) és a súlyzós edzésre is rá kell vennem magam. De gyalogolni csak bírsz? Előny, ha sok időd van rá, egységnyi idő alatt kevés kalóriát éget, viszont nagyon sokáig lehet csinálni és sok esetben amúgyis menned kell valahova, ami nincs túl messze. Én anno 2-3 órát gyalogoltam munkába, jó volt a környék, viszonylag rossz volt a tömegközlekedés. Plusz hétvégeken olykor teljesítménytúra.

Ha nem bírsz gyalogolni, de nem vagy sérült vagy valami, akkor pláne gyalogolj, mert nagy bajok lesznek. Amennyit bírsz, annyit, fejlődni fogsz.

2017. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!