Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le akarok fogyni?

Le akarok fogyni?

Figyelt kérdés
Akarok de nem bírok ..minimálisra vettem a szénhidrát és zsír bevitelt rengeteg zoldseget,fehérjét kevesebb gyümi eszek ..járok kondi terembe futni meg néptáncra de nem mennek le a kg ok mit csinaljak ?
2017. jún. 6. 17:23
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Je és elfelejtettem : 169 cm magas és 82 kg os vagyok ..sok izom van rajtam mert aikidoztam , ju jutsuztam ,úsztam és kézilabdáztamis
2017. jún. 6. 17:25
 2/13 anonim ***** válasza:
Mégis mennyit eszel? Mert amit írtál, az alapján fogynod kéne, de ki tudja, mi neked a minimális mennyiség s milyen lassú az anyagcseréd. De furcsállom, úgyhogy több adat nem ártana.
2017. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Reggelire 1 fél szelet teljes kiörlésű kenyér ,3 tojás fehérje sülve meg paradicsom ubi paprika ...akkor suliba megeszek 1 almát hazaérek eszek főtt csirkehusit zöldségekkel .vacsira 1 jogurt ...meg ha időközbe éhes vagyok sárgarépát rágcsálok ..napi 3 l víz meg 1 csésze törökkávé
2017. jún. 6. 17:33
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja és az anyagcserém elég gyors ..
2017. jún. 6. 17:35
 5/13 anonim ***** válasza:
Fiú, lány, kutya, macska? Hány éves?
2017. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
17 éves leányzó vagyok 😁
2017. jún. 6. 17:44
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnik soknak a kaja. Gyakori hiba a kezdő diétázóknál, hogy hirtelen megvonnak maguktól minden fontos tápanyagot. A szénhidrát túlzott megvonása levertséget, motiválatlanságot, fáradtságot okoz, pláne, ha eddig rengeteget vittél be belőle. Ajánlom a shop.builder oldalt, rengeteg diétás étrendet állítottak össze, tudsz válogatni, esetleg írok youtube videósokat, náluk találsz diétával kapcsolatos tippeket, amik borzasztó hasznosak: Chris Ho Fitness, Janos Orosz Fitness, Pfalzer Dániel. Mind magyarok, jó videózást.:)
2017. jún. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Óóó köszi a választ majd mindennek utánnanézek ..
2017. jún. 6. 17:47
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kevés étel, ha gyors az anyagcseréd, akkor sokkal többel is tempósan fogynod kellene.


A szénhidrát nem is kevés százalékosan. Amúgy viszonylag az, mivel alig viszel be valami ételt. Ez nagyon erős koplalás (hacsak nem eszel gigantikus mennyiségeket, amit nem hiszek, csupa lightos cuccot írtál), nem tudom, hogyan bírod.

2017. jún. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ó, még egy kérdés: mióta csinálod? Mert van, aki csak türelmetlen...
2017. jún. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!