Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ha fogyni akarok...

Szerintetek ha fogyni akarok akkor mennyire megengedett a gyümölcs?

Figyelt kérdés
Természetesen nem egy kg almára gondolok,pl.banánt ,szőlőt egyáltalán nem eszek.Egy ideje stagnál a súlyom...lehet a gyümölcstől?

2017. ápr. 28. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen,hiszen a gyumolcs is kaloria enis mertekkel eszem. Pl.napi 3 alma az mar 110kcal korul van.Viszont olyat meg nem hallottam h valaki a gyumolcstol hizott el.Sokat szamit mit eszel mellette mert ha csokikat meg kenyereket esetleg tesztakat akkor nyilvan attol stagnalsz es nem a gyumiktol.
2017. ápr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem fogyasztok olyat ami cukrot tartalmaz ,csokit sem,semmi tésztaféle.Csirkemell,hal (lazac),tonhal,zöldségek ,fehér joghurt ,túró.Kókuszzsír,és napi 1,5-2liter szénsavmentes víz.
2017. ápr. 28. 20:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor viszont, az a kerdesem mennyi gyumit eszel? Es mibol?
2017. ápr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tízóraira egy narancs,vagy nagyobb alma.Az ebéd mellé szoktam grapefuit levet inni( én csinálom ,nem üzleti ).Uzsonnára is narancs vagy alma,esetleg natúr joghurtot mixerelek össze fagyasztott eperrel.
2017. ápr. 28. 20:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben semmi hiba,ez igy tokeletes. Kcal deficit megvan mindennap?
2017. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy már nem kellene fogynod?

Elvileg az egyszerű szénhidrátok miatt nem ajánlott a gyümölcs, de te valószínűleg nem eszel sok ch-t, így beleférhet (nekem simán belefért napi 2 adag gyümölcs, még banán is).

Van még pár lehetőség: túl sok fehérjét fogyasztasz, vagy túl gyakran eszel (bár nekem a 6 étkezés sem volt akadálya a fogyásnak), vagy a tejtermékek is okozhatják.

2017. ápr. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kalóriaegyenleg kérdése, fogysz-e. Napi egy kiló banán sem tud megakadályozni meg a fogyásban, ez nem így működik.

De van, aki annyira éhes lesz a gyümölcstől (vagy csak plusz kalóriaként jelenik meg), hogy nem sok fér be fogyáskor. Egy kevéssel nyilván nincs gond. Engem akadályoz a gyümölcs, de szeretem és kevés is elég, így én keveset eszem fogyáskor (banánt is, nem az számít, hogy egységnyi mennyiségben mennyi cukor s kalória van, hanem hogy mennyit viszünk be összesen).

2017. ápr. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem számolom a kalóriát...Megpróbálom pár napot,hogy nem eszek gyümölcsöt ,és meglátom segít e.Elég sokat kávézom,tesz valamit ha az egy kis tej helyett amit beleteszek,kókusztejet használnék ?
2017. ápr. 29. 13:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki 1-2 hétre, és kiderül.
2017. ápr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!