Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ahoz hogy zsirbol fogyjak, de...

Ahoz hogy zsirbol fogyjak, de az izmot is epitsek milyen dieta es edzes kell hozza? Mennyi kaloria egy nap?

Figyelt kérdés

Igaz mar 3 eve edzek de ezt soha nem sikerult elernem hogy szalkas legyek,nem kell 6-8% testzsirra gondolni,nekem a 15% is megfelel :) szertnem ha a hasmrol es a belso combomrol lemenne a zsir vegre,de a fenekem szeretnem szep gombolyure kidolgozni.Mit ajanlotok?Milyen dietat kene elkezdeni amit tartani is lehet es az edzes?Kardio hanyszor lenne jo es hany sulyzos?Emellett elkezdtem harcmuveszetet is,gondoltam megemlitem. 17/l 63 kg 161 cm

Koszi elore a valaszokat!! ( elnezest a helyesirasert,sietve irtam)



2017. jún. 7. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mondkettő egyszerre menjen ahhoz danabol diéta kell. Koksz nélkül a kettő egyszerre kevésbé lehetséges. Hogy fogyj kalóriadeficit kell, ilyenkor az izom is épül le. Ha izmot akarsz építeni viszont akkor nem lehetsz kalóriahiányban, tehát kicsit többet kell enned mint amit elégetsz, ezáltal zsírosodsz is kicsit. Ha le akarsz szálkásítani akkor előbb tényleg legyen is rajtad elég izom, lülönben szálkásan elég gyér lesz a látvány. Ha 3 éve tolod akkor viszont ezt mér tudnod kellene. Mivel ilyen diéta nincs, amivel mindkettőt lehet egyszerre ezért nem tudok adni. Ha érdekel a szálkásítás, vagy tömegelés nézz utána a neten, hogy ilyenkor mennyi kaja szükséges nagyjából.
2017. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel nem most kezded, ez nem fog menni. Kalóriadeficitben max. a kezdők izmosodhatnak, te csak fogyhatsz. Kalóriatöbbletben tudsz tovább izmosodni.


Ami a testzsírt illeti... LÁNY VAGY, a 15% is kevés neked, 6-tal a koporsóban lennél... 6-8 egy átlagos hobbi testépítő srácnak sincs, általában... Ahhoz kemény meló kell, de fiúknak lényegesen alacsonyabb az esszenciális zsírjuk.

2017. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
Ezek szerint három éve edzel fogalmatlanul?
2017. jún. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!