Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség! Mellből fogyok?

Segítség! Mellből fogyok?

Figyelt kérdés
Nagyon durván. Gyönyörű melleim voltak világ életemben, most meg eltűnnek! Mit csináljak? Még szeretnék 5 kilót fogyni, de attól tartok, a végére nem marad belőlük semmi.
2017. jún. 7. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy nő mindig a mellből fogy először. Legalábbis az esetek többsége ezt mutatja, én se szerettem volna belőle ennyit fogyni de nem tehettem ellene mást, ilyen a természet. 🙂
2017. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez már csak ilyen szemét dolog, mindig mellből megy le elsőnek, és onnan a legkésőbb, ahonnan igazából fogyni szeretnénk. :/ Nem tudsz vele mit csinálni sajnos.
2017. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
32%
Ne fogyókúrázz, hanem eddz. Gyúrj mellre, attól visszakapják a formájukat, hogyha megfelelő gyakorlatokat végzel. A testsúlyod nem biztos, hogy változik, de az edzéstől jobb lesz a formád, úgyhogy az nem fog feltűnni.
2017. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajna ez genetika. Van, akinek nem megy le mellből, bár ez ritka, aztán van, akinek kevés, van, akinek sok, van, akinek utoljára, van, akinek egyenletesen...

Persze ha extrém módon lefogy valaki, akkor mindenképpen lemegy a mell.

2017. jún. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3: Ha mellre edzünk, attól az izom nő, a háj nem...
2017. jún. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nőknél ez benn a pakliban sajnos. Nem vèletlen hogy a fitneszesek 99%-nak mű melle van.
2017. jún. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!