Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet fogyni 3 hónap alatt 30...

Lehet fogyni 3 hónap alatt 30 kg-t? Egészségügyi probléma miatt kell (nem nyárra szeretném nyaralás miatt vagy ilyesmi) és Ir, pajzsmirigy, szétnyílt hasizom stb mellett kérdezem.

Figyelt kérdés
A fogyis műsorokban mindig tudnak fogyni 3 hónap alatt akár 40-50 kg-ot is. Hogyan lehetne? Nyilván futni nem tudok ilyen súllyal, de más mi lehetne hatásos annyira, hogy ilyen sok zsírt veszítsek. Tudom, hogy 7000 Kcal kb 1 kg zsír, tehát nagyon sok mozgás kéne gondolom. Valaki, aki ért hozzá leírná, hogy mit lehetne, mennyit kéne mozognom? Néztem kalóriagurut és társait, de nem tudom mennyire megbízható a kalkulátoruk. 27 éves vagyok és 115 kg.

2017. jún. 9. 13:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Kedves 6.válaszadó!

A nővéremnek és nekem is 1200-1300 kcal-os étrendet írtak elő. :/ tartom egy ideje, nagyobb súlyról indultam, eddig segített. Az ortopédus azt mondta, hogy fogyjak 30 kg-ot a következő találkozásig. Szerintem nem gondolta át. Én is tudom, hogy 500 kcal-val lehet elvileg csökkenteni a kalóriabevitelt naponta. :) én is heti fél-1 kg-ot gondoltam, de az orvos szerint ennyit kellene, biztosan nem értettem félre. :D és eddig csak fogyis műsorokban láttam ilyet, ezért írtam. Szerintem is irreális, ezért vagyok tanácstalan. :)

2017. jún. 9. 19:05
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

Én sem akarok csalódni, ezért 10, max 12 kg-os fogyást tűztem ki. :)

2017. jún. 9. 19:07
 13/15 anonim ***** válasza:

Én 3 hónapig 1200-1300 kalóriát ettem, figyelve, hogy a zsír, szénhidrát alacsony legyen, de a fehérje meglegyen ami kell napi szinten.

Mellette minden nap 5 km-t gyalogoltam. Munka után egyből edzőterem ahol 1- másfél órás súlyzós edzésem volt. Majd otthon lenni egy kicsit, és este újra edzőterem ahol 40-60 perc aerob edzésem volt.

Ezt 3 hónapig csináltam heti ötször. 95 kilóról fogytam le 77 kilóra. 18 kilót fogytam vele. Kemény volt. Ma lazábban csinálom az edzéseimet. Szóval 3 hónap alatt 30 kiló az szinte lehetetlen.

2017. jún. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egészsége az embernek csak egy van. Mindenki úgy teszi tönkre, ahogy akarja. A szomorú az, amikor ezt elvileg orvosi (?) utasításra teszi...
2017. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Ha lehet akkor is életveszélyes.


Ezta súlyfelesleget kb. 1,5 év alatt tervezd leadni!


Életmódváltás (helyes táplálkozás és kímélő mozgás pl. úszás)

2017. jún. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!