Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet gyorsan és hatékony...

Enenile kérdése:

Hogy lehet gyorsan és hatékonyan lefogyni? 16/f 172 cm 80kg

Figyelt kérdés

2017. jún. 12. 18:10
 1/3 Sl1t válasza:
Szerintem a nyári alakodat nem most kéne elkezdeni. :D én sokat futok , felülés, fekvőtámasz. 78 kg voltam (15/f) mostmár 70kg vagyok. :D 1 hónap alatt kb. Illetve ne egyél meg minden cukros cuccot. pl igyál ásványvizet/sima vizet a kóla fanta vagy ilyesmik helyett.nézd meg a táblázatot az édességeken csipszen meg ilyeneken. mindig ügyelj arra, hogy a Protein (fehérje) a Szénhidrát (illetve amelyből cukrok rész) minnél kevesebb. Mellé napi 10-15 km futás elég. eleinte ha nem bírod 10-20 fekvő+felülés. Aztán ajánlom az 1 felülés,1 fekvőtámasz;2 felülés,2 fekvőtámasz;3 felülés 3 fekvőtámasz stb. stb. stb. opciót. :D Ha érdekel valami még vagy segítség írj priviben. :D
2017. jún. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sl1t válasza:
a Protein (fehérje) minnél több *
2017. jún. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

- Igyál rengeteg folyadékot, lehetőleg szénsavmentes ásványvizet, emellé fogyaszthatsz édesítés és egyéb nélküli zöld teát, segít az anyagcserében.

- Mozogj! Mindegy, hogy erősítesz, futsz, biciklizel, egy helyben toporogsz. Csak mozogj!

- Felejtsd el a cukros dolgokat, de tényleg. Ha úgy érzed valami édesre van szükséged, mert nem bírod, egyél egy mézédes nektarint.

- Gyümölcs, zöldség, fehérje, viszont kevés szénhidrát és a zsírokat se vidd túlzásba!

- Ne éhezz! NE ÉHEZZ! Ha kell 6-7x egyél egy nap kevesebbet, egészségesebbet, de az éhezéssel csak ártasz.

- És légy kitartó! Motiváljon, hogy mindennap jobban fogod érezni magadat, ahogy tükörbe nézel.


Nagyon drukkolok, sok sikert neked!

2017. jún. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!