Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok gyorsan hatékonya...

Hogyan tudok gyorsan hatékonyan lefogyni?

Figyelt kérdés
14 vagyok és jövöre lennék 8.-os és leszeretnék fogyni a táncra mert van keringő és durván olyan 90 lehetek de tenni akarok róla hogy ne ez legyen tudom hogy az étrenden változtatni kell. De én az edzésről beszélek otthon szoktam aktívan táncolni. Látom hogy a hasasamból menne le de combról nem akar semmi sem lemenni. Tudom futni kéne de én a futástól el ájulok nem tudok futni.

2017. máj. 21. 09:30
 1/3 anonim válasza:
sokszor egyél keveset , 3-4 óránként , meg sok folyadékot igyál
2017. máj. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szénhidrátot próbálj meg csak gyümölcsökből,magvakból bevinni.A kalória táblázat szerint egyél!

Nem kell futnod,de a tánc mehet 1000-rel.Fogyni fogsz látványosan.

2017. máj. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az aktív táncolás hogy néz ki? Én is ilyne problémával küzdök.Az adatok szinte ugyanazok.én pinteresten szoktam nézni erősítő feladatokat😊.
2017. máj. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!