Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miket tudok enni, ha fogyókúrá...

Miket tudok enni, ha fogyókúrázom?

Figyelt kérdés
Egy ideje már rászántam magam arra, hogy elkezdjek fogyókúrázni, de fogalmam sincs miket ehetnék úgy, hogy ne idegeskedjek közbe. Nem követek semmilyen fogyási módszert, mert minden ilyenről olvastam hideget meleget, így inkább maradok a hagyomásonál, hogy növelem a sportot, kevesebb szénhidrát és cukor, stb... az alap az oke, hogy zöldség gyümölcs meg a többi, de nem rághatok folyton zellerlevelet... recepteket is megköszönök, meg ötleteket, hogy hogyan és mit egyek. Előre is köszönöm:)

2017. jún. 14. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Kivetel nelkul mindent ehetsz,de mertekkel.Egy jo fogyokuraba minden belefer ha ugyes vagy.Amugy csinalhastz csirkemellet bulgurral,kuszkusszal,abonett,zsirszegeny turo ,cottage cheese,csirkesonka, gyumolcsok (kiveve banan) tobbu mehet es rengeteg viz,ez segit teltsegerzetet adni.De fozhetsz fozeleket is en ma pl. zoldborsofozeleket csinaltam,de csinalhatsz cukkinibol is valamit:)
2017. jún. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!