Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az anorexia amikor valaki...

Az anorexia amikor valaki nagyon vékony és fél a hizastol?

Figyelt kérdés

Nem akar fogyni de hizni se. En regen ilyen voltam. 160 centihez sokaig voltam 35-40 kg 14 evesen is. És nem akartam hizni mert féltem h kover leszek. De nagyon regen meg 145-150 centihez voltam 25-30 kg és akkor is ugyanez volt.

Most is vékony vagyok de mar nem annyira hizastol nem felek viszont a fogyastol nagyon.


2017. jún. 16. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most nem vagy anorexiás.

Az anorexia egy mentalis betegseg, es a durva az hogy nem feltetlenul nagyon vekony az aki anorexias. Anorexias barki lehet, barmilyen testtel. Az anorexia amikor valaki halalosan retteg a hizastol, undorodik sajat magatol, megtagadja az evest vagy nevetseges korlatok koze szoritja magat. Rengeteget edz es sokszor depresszios, szorong. Emellett az egesz ember egyszeruen kiuresedik, teljesen kozombos. Az anorexias fogyni akar, meg akkor is ha mar eletveszelyesen kicsi a sulya.

Ne akarj anorexias lenni. Sokkal jobban megeri, ha az egeszseget es az eletet valasztod, hidd el.

2017. jún. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok az lenni csak arra voltam kíváncsi h regen az voltam e
2017. jún. 16. 10:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen ettél, csak közben "féltél", akkor nem voltál az. Ha annyira féltél, hogy nem mertél megenni egy sütit, vagy csak egy joghurtot és egy almát ettél egész nap, akkor az voltál.
2017. jún. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Grapp ***** válasza:
Anorexianak semmi köze ahhoz, hogy mennyit mutat alattad a mérleg, meg ez a legnagyobb dogmatikus baromság: félni a hízástól.... Én azért nem akartam hízni, mert akkor mindenki azt hitte volna, hogy jól vagyok, de közben belül szenvedtem. A tested lesz a lelked kivetülése. Ez egy ordenáré baromság hogy félnek a hízástól. Aki komolyan anorexiás leszarja, ha hízik. Egyetlen gondja, hogy képtelen kibeszélni magából a pszichológiai gyötrelmet, meg akar felelni mindenkinek, saját magának, ezért elveszti az élete felett a kontrolt és az ételhez fordul amit kontrolálni tud.
2017. júl. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!