Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan indítsam be rendesen...

Hogyan indítsam be rendesen az anyagcserémet fogyi és mozgás mellett? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Pár napja kezdtem el fogyizni(nagyon kevés cukor és szénhidrát,sok gyümölcs,zöldség,hus,stb.)Naponta próbálok minél több vizet meginni.És probálok majdnem minden másnap is tornázni 1 órát.Az anyagcserémmel viszont mindig is gond volt:S(2 naponta kb)Hogyan tudnám jobban beinditani kb nap egyre?Tea pl segit és ha igen milyen?


Köszi előre is!:)17/L


2010. máj. 19. 17:16
 1/4 maundrel ***** válasza:
sok rostos étel: zabpehely/zabkorpa, lenmag, gyümölcsök, zöldségek, tk. kenyér, rengeteg folyadék, és sok sport. napi 4-5-6 étkezés. igazából ennek elégnek kell lennie. a szénhidrátot ne csökkentsd drasztikusan. (ez is gond lehet)
2010. máj. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a paradicsom-alma kombó vált be. Minden teketóriázás nélkül...szóval elég rendesen meghajt. :D Pl. megeszek egy almát, aztán rá 2-3 paradicsomot, majd pár perc múlva megint egy almát. Ezt általában nagyon véges esetekben csinálom, mikor érzem, hogy "menni kellene", de mégse....:)
2010. máj. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj azért a 2 nappal szerintem egyáltalán nincsen probléma nem kötelező minden nap egyszer v akár többször is elmenni! Pl mikor normálisan étkeztem én is 2 naponta mentem, de elkezdtem koplalni és csak 4 meg 5 nap után tudtam elmenni és hát hadd ne mondjam, de megszenvedtem vele elég rendesen! A nagy baj szerintem ott lenne ha 4 5 naponta kéne elmenned szerintem a 2 naponta az jó!
2010. máj. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


hát viszont sztem annyira nem is fogyok ha ritkábban járok csak wc-re..:S

2010. máj. 23. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!