Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet normális értrende...

Hogyan lehet normális értrendet össze írni fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Üdv. Szeretnék fogyni, has tájékon eléggé látszik a zsír. Lassan nagyobb a hasam mint egy terhes nőnek. Érdekelne hogyan érdemes össze írni étrendet fogyáshoz?Mire kell figyelni?Vannak ehhez segítő oldalak?Miket ehetek és miket nem? (Édesség és ilyen tudom kilőve. ) Olyat szeretnék amivel jól is lakom persze. Napi 3 étkezés kellene. (Többször munka miatt nem nagyon van időm, mellette sport )

Soha nem diétáztam , ezért nem kérek oltást, inkább csak segítséget.

UI:Csak a hasamra hízok, bármilyen furcsa is is , és idegesít , hogy a csuklom olyan vékony mint egy szál cigi.

19/F



2017. jún. 23. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyéni s nem látom be, miért kellene dobni az édességet, nekem eszembe se jutna, de tuti van, akinek ez számít s én sem eszem hagyományosat. Ha tudod dobni az édességet, az jó, csak mondom, nem garantált sikertelenség, ha nem teszed. S a testednek igazából semmi szüksége édességre, az is tény.


Nagyon sokféle diéta van, de egy sincs, ami mindenkinek jó (jó alatt nem azt értem, hogy lefogy vele, hanem hogy jól is érzi magát közben s nem kaparja a falat az éhségtől).


Hasra hízás? Sokan vagyunk így vele. Tizenpár centis volt a csuklóm bőven 90 centi fölötti derékbőségnél is, ez ilyen (én nő vagyok, de mit tesz az? :D). De mire rendesen lefogysz, a derekad is OK lesz, a csuklód pedig vékony fajta, ez genetika. Ha gyúrni akarsz majd karra, még előnyös is, jobb kontrasztot biztosít.


Az egyik lehetőséged a tipikus testépítő szálkásító diétából kiindulás, ez általában elég sivár a példaétrendekben (bár ez nem mindenkit zavar), de simán felturbózhatod, kicserélheted egyik húst a másikra (vagy akár egész más jóféle fehérjére), egyik gabonát vagy zöldséget a másikra, különféle elkészítési módok... Ez sokaknak bejön. De vannak más módszerek is, van, aki zsírosan eszik, akár szálkásít, akár tömegel. Kinek mi jön be, de alapvetően nem a makrók konkrét elosztásán múlik a dolog (persze a fehérjének jónak kell lennie s a zsír nem lehet extrém alacsony s a kalóriának is megfelelőnek kell lennie).

2017. jún. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem :D , Viszont én még most jelenleg nem akarok kondizni, kősobbre gondoltam, miután sikerül kicsit leadni has tájékról. :D De köszi a választ.
2017. jún. 24. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!