Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudom abbahagyni a koplalá...

Nem tudom abbahagyni a koplalást. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
KB. 3 hónapja kezdtem el koplalni először. Naponta peregtek le a kilók. Nagyon örültem. Azután azt vettem észre, hogy undorodok az ételtől. Bűntudat gyötört ha lenyeltem a kaját. Azóta hánytatom magam (amitől a fogaim kezdenek szarusodni), és rengeteg hashajtót eszek. Ezen kívül szorongok, ideges vok. Már gyógyszert is szedek a szorongásra. Hogy lehet megállítani ezta lavinát?
2010. máj. 19. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Úgy, hogy elmész szépen orvoshoz, és majd ő amit mond, azt betartod és aszerint élsz, táplálkozol!Siess, mert ebből kórház lesz...
2010. máj. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
Úgy tűnik ez bulémia :S azonnal menj el orvoshoz!!!
2010. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
orvos tud segíteni, ez bolémia.
2010. máj. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ez rosszabb mint a bulémia.. orvos! :S
2010. máj. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%

Ez nem bulimia,hanem anorexia lehet legfeljebb.


A bulimiás a kényszeres evő.


Egyébként nagyon egyszerű a megoldás:enni kell...

2010. máj. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez nagyon durva,de jó hogy felismerted,hogy baj van.Ne aggódj,mert ez egy gyógyítható betegség.Holnap reggel felkelsz,és első dolgod,hogy elmész a házi orvosodhoz,1 nappal tovább se halogasd,a munka/suli megvár,az egészség az első.Szépen mindent elmesélsz a dokinak,ahogy nekünk is leírtad,és majd ő meg mondja mi a teendő:)

2010. máj. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
sztem is doki sürgősen. de azért leírnád az adataid magassság kg ahonnan indultál,és mennyi idő mulva mennyit fogytál?
2010. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
a bulémia tünete a hányás, az h amit megeszik még azt is kihányja, mert bűntudata van, ez nem anorexia
2010. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag anorexiából bulímiába ment, mert először csak koplalt, majd elkezdett enni és azt kihányja.
2010. máj. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

férfi vok 19 éves


183 cm és 76 kg amikor elkezdtem koplalni.

Két hónap alatt 19 kilót fogytam. Azóta is koplalok...


57 kg és ez a magsság még normális szinten van?

2010. máj. 20. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!