Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni 2 hónap...

Le szeretnék fogyni 2 hónap alatt 5-6kg-ot. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Ételek: minimalis cukrot es feherlisztet eszek, mindemellett vizet es gyumolcslevet iszok!


Tehat en elkeztdem mar egy eletmodvaltast, de egy betegseg (nehany nap) felbeszakitotta. Ma mar valamivel jobban vagyom ugyhogy megint elkezdem ezt az egeszet. Ugy terveztem, hogy annyi gyumolvsot illetbe zoldseget (salatakat) eszek, amennyi a csovom kifer es kizarolag BARNA kenyeret eszek, jah persze ebedre meleg kajat.(pl. borsofozelek csirkevel) szerintetek sikerulhet a kivant suly, ha igy csinalom? Jah persze mind emellet napi 1-2 orat sportolok. (Foci, bicikli, futas-seta, erosites stb.)



2017. jún. 27. 15:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért, csak siettem.
2017. jún. 27. 15:23
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Barna kenyér fehér színezve, talán még károsabb mint a fehér.

Bolti gyümölcslé tele van cukorral.

A többivel nincs túl baj szerintem.

2017. jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Otthon is szoktam kesziteni gyumolcs levet es a barnakenyeret nem mindig a megszokott kenyerkent eszem, hanem van az a szaraz rozs valami.
2017. jún. 27. 15:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha gyümölcslé valóban gyümölcslé, akkor nincs benne hozzáadott cukor; a gyümölcsnektárokba, gyümölcsitalokba és ivólevekbe már rakhatnak, és raknak is cukrot. Persze a gyümölcs saját cukortartalma a gyümölcslében is megtalálható.
2017. jún. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A gyümölcs diétában felejtős. Napi 1-2 belefér, de magas a fruktóz tartalmuk. Értem, hogy kell a vitamin, de akkor inkább egyél zöldségeket. Ha unalmas a víz, akkor gyümölcslé helyett igyál teát (cukor nélkül, a méz se jobb). A barna kenyér nem diétás, sokkal egészségesebbnek se mondanám a fehérnél. És a főzelék mítosz már megint. Olajos, lisztes, tejes vacak. A zöldségnek annyira szétfőve már semmi hasznosanyag tartalma nincs.

A kérdésedre viszont, hogy válaszoljak, 5-6 kilót le lehet fogyni 2 hónap alatt, de az attól függ, hogy a kalóriadeficit meg van-e. Azaz, több energiát égetsz el, mint amennyit beviszel. Ehhez tudni kellene, hogy mennyi idős vagy, milyen magas, hány kiló.

2017. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 Akkor mit egyek, ha le akarok adni ennyi kilót ha a gyümölcsből keveset, nincs cukros és édes, lisztes, olajos, zsíros étel!?
2017. jún. 30. 08:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Zöldségeket, sovány húsokat, mint pl a csirkemell, vagy a pulykahús, halféléket, rizs helyett inkább kuszkusz, vagy bulgur, emellé szedj multivitaminokat, és sportolj valamit! A lisztes, cukros, zsíros ételeket felejtsd el. Használj kókuszzsírt, salátához pedig jó az olíva olaj. Reggelire mehet tojás, vagy mondjuk zabkása vízzel, vagy fehérje porral. Ebédre bulgur csirkemellel, és brokkolival stb stb.. Ne koplalj! Számold ki a kalóriadeficited!
2017. jún. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, ha fogyni szeretnél zsírból és nem csak testtömegből, akkor fontos a magas fehérjebevitel (kb. 2-3 gramm/testúlykilógram, szval pl ha 100 kiló vagy akkor kb 250 gramm naponta), alacsony szénhidrát (kezd 2 gramm/tskg-on és ahogy fogysz csökkensd), a fennmaradt kalóriát zsírból fedezd.

Fehérje: csirkemell, marhahús, hal, vadhús, tojás, fehérjepor, zsírszegény túró és sajt.

Szénhidrát: komplex ch kell, cukor felejtős, pl ami jó: barnarizs, édesburgonya, teljeskiörlésű kenyér (nem egyenlő barnakenyér), zöldségek

Zsír: olajos magvak, olivaolaj, kókuszzsír, lenmagolaj, tojássárgája.

2017. jún. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy olvasd el a Sárgakapszula című könyvet, fennt van a neten, nem kell fizetni érte. És ha sikerül egy jó étrendet összeraknod ezek alapján, tarsd magad hozzá, max heti egy csaló étkezést tarts. Így nyár végére 6 kilót le tudsz adni.
2017. jún. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi aki eddig írt <3 :)
2017. jún. 30. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!