Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel fogyjak,...

Milyen módszerrel fogyjak, hogy ne ereszkedjen tovább a bőröm?

Figyelt kérdés

Pár éve 106 kilóról lefogytam 69-re és alapból is nagyon gyengék a kötőszöveteim, de a nagy súlyveszteségtől még csúnyább lett a bőröm és még így is nagyon hájas maradtam. Sajnos visszaszedtem magamra jó pár kilót most 75 vagyok és változtatni szeretnék rajta, mert jelenleg elhányom magam a saját testem gondolatától. Szóval tudna nekem segíteni valaki, hogy milyen diétát edzéstervet kövessek, hogy minimum 10 kilótól megszabaduljak miközben a bőröm nem nyúlik még tovább?

23 éves vagyok 17,5 éves koromtól kezdtem el fogyózni mégis lóg a bőröm szóval ez a fiatal vagy regenerálódsz dolog rám nem érvényes.

Van olyan krém csodaszer, amit már próbáltatok és kicsit segített a bőr állagán, ami persze nem csillagászati árú.

Remélem, hogy tud valaki segíteni, tanácsokat adni, mert nagyon elvagyok keseredve! :(

Köszönöm előre is a válaszokat!


2017. jún. 29. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha túl gyorsan fogysz, akkor tök mindegy, hány éves vagy, lógni fog és a súlyfelesleg visszaszedése is arra utalhat, hogy nem jó ütemben és koplalva fogytál.

A rossz hír, hogy a rajtad maradt bőrt - ha eddig nem húzódott össze, már csak sebészeten tudják leszedni, nincs az a krém, ami közel negyven kilónyi zsírt beburkoló kötőszövetet eltüntetne.

Tehát most érdemes lenne lassan, ésszel fogyni.


A módszer nagyrészt mindenkinek ugyanaz: szálkásító étrend, nem túl drasztikus kalóriadeficittel és intenzív mozgással.

2017. jún. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bőr miatt ajánlatos a heti fél kg fogyás ;)
2017. jún. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!