Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meddig 'egészséges' a diéta?

Meddig 'egészséges' a diéta?

Figyelt kérdés
1 év alatt sikerült 32.5 kg-ot leadnom. Jelenleg 82.5 kg vagyok (177 cm; 23/F). Érdemes még fogyni, vagy most már kezdjek el inkább izmot építeni?

2017. ápr. 1. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne izmot építs rögtön, hanem előbb kezdj el sportolni. Akkor is izmosodni fogsz.
2017. ápr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rögtön nem is akarok, írtam is, hogy 1 éve inkább csak a fogyókúra megy. XY kg-ig el szeretnék jutni, majd izmot építeni, de az meg értelemszerűen kg-ban visszajön, igaz?


Illetve olvastam, hogy ilyenkor 1200-1500 kalóriát lehet bevinni (diéta) alatt. Nekem van, amikor az 1000-t sem éri el. Napi 3x eszem maximum, főtt kaját is szoktam, meg kenyérből is a teljes kiőrlésű félét. (Még hogy nem lehet fogyni, ha eszel kenyeret.)

2017. ápr. 1. 17:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Óriási gratula!!! Ne fogyj tovább!
2017. ápr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy izmos, akkor még van hova fogyni, de ezt te látod.

1500 kcal egy ekkora embernek elég kevés, mozgás mellett eszembe se jutna alámenni... 1000 kcal határozottan koplalás, efelől nincs kétség. Ami nem tesz jót az izmoknak sem.

2017. ápr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Napi 30 perc tekerés megvan, hétvégén 3x30 szombaton és ugyanennyi vasárnap is.


Fogynék még, és mivel otthon edzek, nem járok le terembe, úgy értem el azt, amit, félek, hogy a kilók mindenképp visszajönnének (még ha kevés is), izomként. 80-ra lemennék, aztán ha visszajön 5 izomként, szerintem az jó.


De a kalóriára nagyon figyelek, néha (majdnem mindig) tényleg 1200-t se éri el.

2017. ápr. 2. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!