Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így le lehet fogyni?

Szerintetek így le lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Szerintem nekem a legnagyobb bajom,hogy össze-vissza eszek nincs semmi rendje az étkezéseimnek sajnos a munkámból adódóan( váltott műszakok akár egy héten belül is) így bekapok egy kis csokit meg eszek valami hülyeséget munka alatt utána hazaérek és megeszem amit találok kb. Eszek sok zöldséget meg azért sportolni is szoktam,de gondolom nem normális hogy ingadozik a súlyom 10 kilókat ezek miatt. Segítene-e ha mostantól napi 3x ennék rendesen és hanyagolnám a bekapok egy kis pogácsát meg ezt meg azt életmódot? Plusz rendszeresen sportolnék,csak vizet innék.
2017. júl. 4. 03:38
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Mindenképpen érdemes változtatni.


Amit én javaslok, ami nekem is bevált, hogy npi 5x eszek. Persze nem csokikát, meg pacalt, meg pizzát, hanem értelmes kajákat.


Általában:


Reggel: Zabpehely

Tízórai: Rántotta vagy omlette

Ebéd: Sovány husi, (csirke, sertés, marha) plusz barna rizs vagy kuzskusz, + zöli

Uzsonna: Ugyanaz mint ebéd

Vacsora: Toncsis saláta, vagy xilites gyümölcsös túró, vagy tonhalas túrókrém. (sovány túró)


Variálgatni szoktam az ízeket, de nagyjából ez megy. Elég sokat dolgozom én is, de mindig szakítok erre időt. Aki szerint neki erre nincs ideje, az hazudik. MIndenkinek arra van amire akarja:


Ami fontos ezeken felül ne kajálj mellé. Ettől beáll a szervezeted egy pörgős anyagcserére és sokkal jobban fogod érezni magad.


Persze ez így nagyon általános mert a testsúlyodhoz képest be kéne lőni miből mennyit egyél ,hogy meglegyenek a megfelelő makrotápanyagok, de ezt így látatlanban nem tudom megmondani. ShopBuilderen ki lehet kakulálni.


Sok sikert!

2017. júl. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!