Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék. Fogyókúra...

Fogyni szeretnék. Fogyókúra ötletek?

Figyelt kérdés

Le szeretnék adni egypár kilót. Már 3 hónapja egészségesen étkezem, követem a piramis szabályit. Viszont nagy változást nem lehet észrevenni.

Tudna valaki valami jó és hasznos fogyókúrát mondani? Annak nagyon megköszönném! (:


[ha lehet tekintsetek arra, hogy tini vagyok, köszi heló]



#fogyókúra #tini #feleslegkiló
2017. júl. 4. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficit kell, a megfelelő étrend (ami nem is mindenkinek ugyanolyan) nem elég. Van, akinek igen, mert jó étrenden elkezd automatikusan kevesebbet enni, mint ami kell neki, legalábbis egy ideig, de ez persze nem általános.

Alapvetően egészséges, de túlzott mennyiséget tartalmazó étrenden elhízni is simán lehet...


Millióféle jó szálkásító étrend van, de nem mindegy, kiről van szó. Ami nekem ideális, attól van, aki rosszul lesz vagy farkaséhessé válik és fordítva.


Mozgással hogy állsz?

2017. júl. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Fordulj szakértőhöz, vannak fiatal és szimpatikus dietetikusok, akik minden embernek elő tudják állítani a megfelelő étrendet. Magadtól ne láss neki, mert könnyen megeshetnek hibák (egyoldalú étrend, kis mennyiség,... stb.):)

1-2 tippem: ha húst sütsz serpenyőben, használj kókuszzsírt, teljes kiőrlésű pékáru, semmi édesség, semmi édes lötty (fanta, sprite, nestea,...stb.), semmi light-termék (gyakran a hiányzó zsírt szénhidráttal helyettesítik, gyakran nem laktat az ennivaló, így többet eszel belőle, ...stb.) Ha érdekel miért, nézz utána, bár nem tudom, hogy magyarul mennyi forrás van, mert én német információkat szoktam kapni.

Mivel nem fejlődtél ki minden makróra szükséged van, tehát semmiképpen ne kezdj high- vagy low-diétákba!

Sok sikert! :)

2017. júl. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Számold a kalóriát. Lényegtelen mit eszel ha nincs deficit ahogy az első írta akkor nem fogsz fogyni.
2017. júl. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én a FitLine -t tudom neked ajánlani(német márka ) rengeteg különféle termékük van vitaminok étrend-kiegészítők. Ha fogyni szeretnél akkor ez segíthet . Megkapod a helyes táplálkozási tippeket , tanácsokat recepteket . Sok ismerősöm fogyott le így voltak akik huszon kilókat adtak le. És nem koplalásról van szó hanem helyes táplálkozásról miközben rengeteg vitamint és ásványi anyagot juttatsz a szervezetedbe. A siker garantált de viszont nem olcsó dolog de ha komolyan gondolod érdemes rajta elgondolkoznod. Ha bármi kérdésed írj nyugodtan .
2017. júl. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi az a "piramis" szabályai?

A legbiztosabb dolog amivel fogyni fogsz (és egyben egy kicsit időigényesebb is) az a kalóriaszámolás.

Nem kell semmiféle humbukk marhaság és feleslegesen kidobott pénz mindenféle tápkiegre.

Ki kell számolni az alap BMR-ed. Ez körülbelül 1300-1600 kcal körül lesz.

Ezt a kcal számot minimum meg kell enni, plusz az edzés függvényében még 1-300 kcal-t.

2017. júl. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!