Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma még ehetek? Nem lesz sok?

Ma még ehetek? Nem lesz sok?

Figyelt kérdés

Szóval ma megettem

Reggelire:2db tükör tojást, 2db exurdált kenyérel és ubival.

Aztán ebédre megettem egy párolt zöldséget. Ennyi. Mag még ehetek valamit


2017. júl. 9. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy újabb megfelelési kényszeres... de ha éheztetni akarod magad, folytasd csak...
2017. júl. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ez tényleg ilyen kevés volna? :o

Én soknak gondolom.

2017. júl. 9. 15:50
 3/11 anonim ***** válasza:

2 tojás 160 kcal

2 exturdált kenyér kb 50 kcal

Plusz az olajjal együtt amit a tükörtojáshoz használtál ez magas hangon 250 kcal


Nem tudom, hogy milyen párolt zöldséget ettél, de pl 1 db zucchiniben 30 kcal van, ugyebennyi a padlizsánban, 100g gomba is csak 40 kcal

Szóval mondjuk felvágtál 1 zucchinit, padlizsánt meg egy kis gombát és azt megpároltam egy kis olajon, fűszerekkel az 120kcal


Szóval ma ettél 370 kcal-t. Ez semmi, ha ilyen kevesetr eszel a szervezeted átáll takarékos módra, csak a nagyon szükséges életfunkciókra "pazarol" energiát és lelassul az anyagcseréd, szóval kb nem fogysz semmit.

Egy nap legalább egyél 1200kcal-t szerintem. Ezen kívül egyél több szénhidrátot, mert az kell pl. az agyműködésnek. Nem minden szénhidrát rossz. Olvass utána, hogy melyik ételekben van jó szénhidrát.

2017. júl. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A párolt zöldség amit ettem 380kcal volt. De még igy is kevés az 1200kcal hoz .

Akkor még eszem valamit :)

Köszi a választ! 💕💖

2017. júl. 9. 16:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy lehet ez neked kevés. Nem akarom tudni, hogyan nevelnek a szüleid...
2017. júl. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezeknél a kérdéseknél sose tudom eldönteni, hogy valaki tényleg ennyire dinnye vagy csak ki akarja parodizálni az anorexiás kérdéseket.
2017. júl. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én csak keményen diétázom. Nem anyagiak miatt nem eszem annyit. És nem nem paroldizálom ki az anorexiásokat.
2017. júl. 9. 17:00
 8/11 anonim ***** válasza:
2017. júl. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem, te nem keményen diétázol, de extrém brutálisan koplalsz.

A kemény diéta az, ha mondjuk 1500 kcalt eszel és sokat mozogsz. Vagy 1200 kcalt eszel és keveset, de mozogsz, na az kemény és adott esetben koplalós is kissé, de nem annyira brutálisan.

2017. júl. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aki diétázni akar, az miért nem néz utána először a neten, vagy kérdez rá védőnőnél vagy dietetikusnál, hogy hogyan kell ezt egészségesen csinálni? Nem hiszem el, hogy valakinek meg se fordul a fejében, hogy a túl kevés evésnek vannak egészségügyi kockázatai. Már általános iskolában is tanítják környezetismeretből, hogy milyen fontos rendesen enni. Ha meg olyan fiatal vagy, hogy még nem tanultátok, akkor szomorú, hogy a szüleid ennyire nem figyelnek oda arra, hogy normálisan táplálkozz :(
2017. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!