Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mondjatok olyan fogyókúrás...

Mondjatok olyan fogyókúrás programot ami 10nap alatt legalább 8kg-t levisz. Lehet akármilyen intenzív. Van ilyen szerintetek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 12. 13:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ilyen módszer. A lényege hogy nem eszel semmit, és egész nap sportolsz. A következményeket biztos tudod. Szerintem nem éri meg, és nem is lenne szép az eredmény.
2017. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Az a rossz hírem van,hogy ez fizikai képtelenség több szempontból is.
2017. júl. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
86%
😂😂😂😂
2017. júl. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
LOL
2017. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Max ha levágatod az egyik lábad combközépig.
2017. júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%

Találtam valamit. Olvasd el, jól gondold át, aludj rá egyet, és ha ezek után is úgy gondolod, hogy neked erre van szükséged, akkor hajrá!


[link]

2017. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 stupidprincess válasza:
100%

Nem akarok senkit kioktatni . DE! Ha valaki 10 nap alatt megpróbál 8 kg-ot leadni magáról , az bizony nagyon hamar korházba kerül .Lehet hogy nagyon sűrgős lenne , de nincs az a pénz amiért én egy ostobaság miatt tönkretenném az egészségemet . Inkább próbálj meg diétával és mozgással 2-3 hónap alatt megszabadulni attól a nyolc kilótol!

Kérlek, ne tedd tönkre magad !

2017. júl. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én tudok egyet. 10 nap alatt 7-8 kg ment le.

Legyen epeköved, dugjanak le egy csövet a torkodon, aztán a műtétig ne egyél (nem is ehetsz, de kapsz infúziót jeee)

2 hétig szó szerint semmit ne egyél. Tuti módszer, mondom nekem bejött.

Mondjuk menni nem tudtam, és az aneszteziológus azt mondta, 2 l töményen cukros tea, mert nincs pulzusom, és nem fogok felkelni a műtőasztalról.

Hülye vagy??? De komolyan. A bikini szezonra előbb kell rágyúrni, nem az utolsó 10 napban. Eddig gondolom zabáltál, mint egy disznó. Hát akkor most megtanulod a leckét. (Ha éhezteted magad, nem fogsz bikiniben flangálni a strandon, de a kórházból nézegetheted a barátaid nyaralós képét ;) )

2017. júl. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1-2 maraton és nem túl sok evés bizonyára sokat segít :) De fát is vághatsz kézi erővel, csákányozhatsz is valami kemény anyagban s a hegyi biciklizés is intenzív. Persze ezeket is napi sok órát kell nyomni.
2017. júl. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Az előzőt persze zsírból fogyásra értettem, megfelelő izomzattal és feltöltött glikogénraktárakkal indulva elérhető a fenti érték a nagy vízvesztés miatt.
2017. júl. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!