Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak a hasammal?

Mit csináljak a hasammal?

Figyelt kérdés
Dietazok,futok,de a hasam nagy,nehezen akar lemenni belőle. Mit csináljak vele?

2017. júl. 16. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A has már csak ilyen genyó. Mindig az "megy le" utoljára. Szóval csak tarts ki, menni fog az.
2017. júl. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a futás mellett iktass be valami gyakorlatot, ami direkt ezt a részt dolgozza át.
2017. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

a hason rakódik le a legtöbb szalonna. A hasról fogy el a legkésőbb. Én már leadtam 12 kilót, de a hasamon van még két-három kiló szalonna. Na ez a legnehezebb.


Persze én nem gyilkolom magam, és csak élem az életem, és diétázom.(1400 kcal naponta.)

ezzel heti 30 deka megy le, de inkább 25.

Tehát még három hónap nagy türelem.


szóval napi 1400 kcal max,és pár hónap múlva lapos lesz a hasad.

2017. júl. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Én hasizmoztam, felüléseket csináltam, meg gyúrogattam, masszíroztam a hasi hájaimat, ezektől kicsit lejjebb ment.
2017. júl. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendes ütemben fogysz, akkor türelem.

Ha nem, akkor mélyítsd el a deficitet, több mozgással és/vagy kevesebb evéssel, persze ez utóbbi esetben se koplalj s vidd be, amit kell.

2017. júl. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egészséges étrenddel megy le a legkönnyebben a hason lévő zsírréteg, mellette sok-sok hasedzés, heti többször, és rengeteg folyadék!!! Nekem így sikerült, utána ha már elérted a célod, mehet egy kis bűnözés, persze mértékkel.
2017. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2017. júl. 17. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!