Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok fogyasztótabl...

Miért nem fogyok fogyasztótablettával se?

Figyelt kérdés
Azt mondta az orvos,hogy fogynom kellene. Írt is fel Metfogamma 1000 tablettát, ami segít a fogyásban. A baj azonban az, hogy pár éve tabletta nélkül fogyóztam és akkor jobban mentek le a kilók, most azonban nem fogyok.
2017. júl. 20. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
nem ismerem ezt a gyogyszert, de a google amit kiad ra, ez biztos nem "fogyasztotableta" hanem cukorbetegeknek felirt keszitmeny.
2017. júl. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, valami olyasmi. Tiúl alacsony a cukrom, és a hízásomnak is ez volt az oka. Ezt kell beállítani, illetve nem engedi, hogy a cukor felszívódjon a szervezetemben, ezért fogynék tőle.
2017. júl. 20. 13:34
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Ez így nem stimmel, hogy túl alacsony a vércukrod, egyrészt, mert attól nem híznál, másrészt mert ez a gyógyszer pont hogy csökkenti. Nem gyógyszerrel kéne fogyni, nem értem, mért írta ezt fel, ha nem vagy cukorbeteg, hanem a bevitt és leadott kalóriák arányával. Ehhez lelki ráhangolódás is kell.
2017. júl. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

Figyelj, ha fogynod kell, nyilván van egy rendes adag túlysúlyod, ami már cukorbetegség közelébe juttatott téged, vagy így vagy úgy.

Ez egy komoly figyelmeztetés.

Változtass az étkezéseden, mert különben nem fog menni.

Miket eszel mostanában? Hogy néz ki egy napi étkezésed (őszintén) ?

2017. júl. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg az orvost! De ha igazából nem vagy beteg, akkor inkább kerüld el! Egyél kevesebbet, és fogyni fogsz.
2017. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
0%
Az ilyen tabletták nem egészségesek. Anyósomnak például kinőtt a bajsza tőle, bár ez lehet, hogy a tabletta nélkül is bekövetkezett volna..
2017. júl. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
77 kg vagyok 167 cm-hez. Nem vagyok sovány, de azt se hiszem,hogy ez olyan huh de rengeteg sok lenne. Azért kerestem fel az orvost,mert nem jött meg sokáig havin, majd kiderült,hogy PCOS, és azért is kellene fogyjak, hogy helyreálljon.
2017. júl. 20. 14:59
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem értek hozzá, de nehezen tudom elképzelni, hogy 10-15 kiló túlsúly komoly betegséget okoz. Meg hogy másra való gyógyszer kéne a fogyáshoz. Szerintem új orvos után kéne nézni.
2017. júl. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Az nem fogyasztótabletta!! Egyáltalán nem azért kaptad, hanem mert diabéteszed van, ill. PCOS-d, ami nagy haverja. Nem inzulinfüggő cukorbetegeknek adják a vércukorszint stabilizálására, fogyni nem fogsz tőle, nem arra van.
2017. júl. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Diabeteszem garantaltan nincs,mivel a cukorszintem a minimum alatt van.
2017. júl. 20. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!