Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudok fogyni?

Miért nem tudok fogyni?

Figyelt kérdés
Teljesen elvagyok szomorodva. Egyáltalán nem eszek fehér cukrot és szénhidrátokat is megválogatom. Napi 1200-1400kcl körül eszek. Ennél többet nem tudok enni mert akkor hízok. A napi mozgásom is megvan. 2 hónapja folyamatosan sétálok minden nap már tiszta vízhólyag a talpam. 160 cm vagyok és 67 kg. 17L
2017. júl. 22. 08:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani hogy a pajzsmirigyem is normálisan működik nem ŕeg voltam vizsgálaton
2017. júl. 22. 08:09
 2/4 KataKata66 válasza:
Kaloria decifitet kell lettehoznod olvass utana , e lenyeg hogy tobb feherjet vigyel be mint szenhidratot, rengeteg folyadek,megfelelo alvas es probalj mindig ugyanabban az idoben mozogni,vagy probald meg kialakitani azt is hogy napomt tobbszor de keveset eszel 3orankent esetleg. Az emeszteseddel minden oke? Jarsz nagy wcre rendszeresen? Mert nekem emiatt nem ment/megy altalaban .
2017. júl. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen járok minden nap nagy wc-re. Az anyagcserém az kicsiket lassú pedig sok zöldséget gyümölcsöt eszek
2017. júl. 22. 08:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy kalòria deficitben. Biztos hogy nem 1200-t eszel. Ha betegseged nincs, ennyivel bőven fogynàl. Mèrd rendesen, kiderül a turpissàg.
2017. júl. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!