Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyott valaki Norbi receptjei...

Fogyott valaki Norbi receptjeivel? Csak ilyet ennék, fogynék?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
inkább sportolj ;)
2010. máj. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
25 kg-ot adtam le fél év alatt, de természetesen a Norbi étrend mellett is a sport a lényeg.Az kell hozzá!
2010. máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Énpróbáltam, de nem fogytam tőle, de ismerek olyat aki fogyott és oylanokat is, akik nem. Sztem ez egyénenként változik ki mitől fogy jobban. Nekem a TESTKONTROLL vált be, én attól nagyon sokat fogytam. De biztosan van oylan is, aki meg attól nem fogy:) Próbáld ki a Norbit 1 próbát megér, ha nem fogysz válts át vmi másra:) majd idővel kitapasztalod sztem, h mi kell a Te szervezetednek, h lefogyj.

Sok sikert és kitartást!:) Ja és a mozgás nagyon fontos! Anélkül nem lehet fogyni sztem, a mozgás az kell:)

Sok sikert!:)

szia:)

2010. máj. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam az éreleivel leadni pár kilót, de 3 hét múlva kórházba kerültem, mert olyan hasi görcsim voltak, hogy azt hittem meghalok.Nem bizonyított, hogy az ő termékeitől, de azóta egy falat sem ment le tőle.Olvasd el mennyi plusz adalékot használ, és máris elmegy az étvágyad.
2010. máj. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Éreleivel: ő termékeivel, ételeivel.Bocs.
2010. máj. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak dicsérni tudom a Norbi ötletét!

3 és fél hónap alatt 20 kilót fogytam!

Nem szükséges az ő receptjeit enned,csak tartsd be kódokat és garantált a fogyás!

3-as kódút csak ritkán!

Sok sikert! :)

2010. máj. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!