Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tegyuk fel ha 1500 kaloria a...

Tegyuk fel ha 1500 kaloria a keretem es ha ezt megeszem kb 3 v 4 oraig utanna nem eszem mert csak 1500 at ehetek akkor mi tortenik?

Figyelt kérdés
Ha a szervezetemnek ennyire van szuksege akkor ha megettem az 1500 at nem fog tartalekolni a szervezetem?
2017. júl. 31. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Ez észvesztően kevés, Kérdező, ennél azért többet kell enned. 1300 kalóra csak maga a létfenntartás minden nap. Ha ezenfelül csak 200 plusz kalóriát viszel be, rövidúton alultáplált leszel.
2017. júl. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Hát első, te jó hülye vagy :P Fogyókúránál pont ez a lényeg!!! Egyébként kérdező, mindegy hogy mikor, hogyan elosztva eszed meg a kalóriaadagot, a lényeg, hogy a napi limit felé ne menjen és lehetőleg ne elalvás előtt 3 órán belül fogyaszd el.
2017. júl. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom
2017. júl. 31. 18:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#2, fogyókúránál az a lényeg, hogy több kalóriát kell elégetni, mint amennyit beviszel. NEM pedig az, hogy csak annyit viszel be, amennyi a létfenntartáshoz kell, aztán vegetálsz 200 kalórián, mint a szobanövény a cserépben.

Ha te így fogyózol, akkor igen rossz hírem van: u r doin it WRONG.

2017. júl. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem túl nagy a kalóriadeficit (pl. ha 3000 kcalt égetsz naponta, akkor ne ennyit egyél), s mindennap eszel, akkor nem lassul be az anyagcsere, ezt már alaposan kikutatták. Azoké sem lassul be, akik egyszer esznek naponta, persze ezt neked nem ajánlom, keveseknek ideális, de van, aki így él.


Viszont ha este igazán megéhezel, akkor egyél s máskor oszd el jobban.

2017. júl. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!