Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segítsen minden tőlem...

Valaki segítsen minden tőlem telhetőt megtettem, és nem változik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval...az a problémám, hogy nagyon szépen lefogytam, 15 kg-ot, és mindenem kisebb lett. A kezem, a fenekem, a lábaim, minden, csak a hasam nem. A hasam ugyanakkora maradt mint diéta előtt. Nem fogytam gyorsan, már egy éve tartom a súlyomat, de a hasam túl nagy a többi testrészemhez képest. Tovább diétázni nem merek, mert félek, hogy még vékonyabb leszek, de a hasam marad a régi.

Mégis mit tegyek, hogy lemenjen onnan a háj?

Sportolni nem igazán van időm max. napi fél órát a munkám miatt, de mozogtam is eleget diéta alatt, szóval még az se lehet a gond. Miééért?



2017. aug. 4. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány centi volt a hasad az elején, és hány centi most?
2017. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Márpedig ilyenkor tipikusan az a megoldás, hogy tovább fogysz, míg onnan is lemegy a háj. Sokunknak ott vannak az utolsó kilók, már minden OK, csak a has nem, amíg be nem fejezzük a fogyást...

De ha minimális a háj, akkor nem foglalkoznék vele.

2017. aug. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Napi pár perc hasprés vagy felülés sokat javít rajta :)
2017. aug. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a gyors válaszokat :)

Újra elkezdek diétázni úgy döntöttem, és csak a hasamra fogok edzeni

2017. aug. 6. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!