Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érzem hogy igy nem lesz...

Érzem hogy igy nem lesz rendben! Fogyókúrázok. Már 20kg le ment de még igy is van rajtam 10kg felesleg?

Figyelt kérdés
66kg vagyok most a 165cm-emhez!Tényleg nagyon oda figyelek az étkezésemre.De mégis bármit eszek utána olyan rosszul érzem magam hogy már hányok.Elöbb is ettem olyan lelkiismeret furdalásom lett hogy elhánytam magam.NEM HÁNYTATOM magam de mégis érzem hogy igy nem lesz jó vége!Van olyan hogy egy nap 5-6 szor is mérem magam.:(
2010. máj. 23. 19:35
 1/9 anonim válasza:
hány éves vagy és mennyi idő alatt fogytál 20 kg-t?
2010. máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
25éves vagyok és 3hónap alatt ment le az a 20kg.Részben betegség miatt is mert beteg voltam sokáig és igazából kb más fél hónapja csinálom tudatosan.
2010. máj. 23. 19:41
 3/9 anonim válasza:
3 hónap alatt nagyon durva az a 20 kg..szerintem egyelőre legyél elégedett ezzel az eredménnyel. legyél büszke magadra h már ennyi lement rólad és ha eszel arra gondolj, hogy ezt most megérdemled! törekedj inkább arra, hogy megtartsd a mostani súlyodat és ne a további fogyáson járjon az eszed, mert rossz vége is lehet! ha nagyon rosszul érzed magad evés után menj inkább egy nagyot sétálni!:)
2010. máj. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem mondhatnám hogy drasztikusan fogyókúrázok!!!Koplalni meg szinte egyáltalán nem.Ebédet azt eszek amit a család(mivel megvenni se tudnám számomra a külön kaját),délután gyümölcs vagy vmi joghurt,hasonló.Este meg vagy alma vagy egy pohár instant leves amibe szinte tészta sincs.És ennyi nekem elég is.Ha épp sütök valamit a három "pasimnak"(két kisfiam és a Párom(L))abból is eszek csak épp nem 6db-ot hanem mondjuk csak egyet vagy msx kettöt de kizárólag csak délelött.És az ilyen étkezések után jön a szégyenérzet és már 4alkalommal a hányás is.:(
2010. máj. 23. 19:53
 5/9 A kérdező kommentje:

Ja!És nagyon büszke vagyok a 66kg-ra mert két kisgyerek elött 16évesen is mikor Páromat megismertem akkor is több mint 10kg-mal több voltam.

Kifejezetten inkább csak odafigyelni szeretnénk az étkezésemre mert nem szeretném fél év múlva adupláját visszahizni.

2010. máj. 23. 19:55
 6/9 anonim ***** válasza:
ha ennyire lelkiismeret furdalásod van, anorexiába hajszolhatod magad! vigyázz! kitartás!
2010. máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amikor lelkiismeret furdalásod van gondolj arra, h ez ahhoz kell, h életben maradj, mert ha nem ennéd meg akkor valószínű már nem tudnál gondoskodni senkiről! Gratulálok neked az elért eredményedhez ha betegség miatt ha nem és tényleg vigyázz ezzel a hányás dologgal, mert tönkre mehet a nyelőcsöved és a gyomrod is már pedig, aki elkezdi az nem nagyon tudja abbahagyni! Vigyázz magadra! És Sok Sikert Kívánok a továbbiakban is, de kérlek a hányást felejtsd el!!!!!!!!!!!!!!!
2010. máj. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem lesz jó vége, pontosabban már most eljutottál oda, hogy hogy rossz vége van. Nagyon messze vagy az egészséges táplálkozástól, mert naponta 4-szer hányni, azt minden, csak nem egészséges, akkor is, ha nem direkt csinálod.

Mellesleg szólva mihez képest van rajtad 10 kiló felesleg? Mert eszerint

[link]

bőven benne vagy a normálisban. El kell fogadni, hogy szülés után, nőként, nem nézhetsz ki úgy, mint egy nem szült tizenéves.

Ha egészségesen akarsz táplálkozni, akkor pl. mellőzd a zacskós levest, hidd el, abban a tészta a legegészségesebb dolog, és ezzel mindent elmondtam.

De szerintem nem ártana orvoshoz fordulnod, mert a hányás aggasztó. Meg kéne nézni, hogy a fogyókúrától nem ment-e tönre a gyomrod, és ezért hánysz, nem a lelkifurdalás miatt, és ha kiderül, hogy nem szervi oka van, akkor pedig irány a pszichológus.

A súlyodat egyféleképpen tudod megtartani: a minél kevesebb finomított lisztet és cukrot eszel, és minél több zöldséget, gyümölcsöt. De kell a hús és a tejtermék is.

2010. máj. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem egy nap volt a 4 hányás kedves utolsó bár lehet én értelmeztem rosszul(az tényleg nagyon durva) nem tudom esetleg nem lehet ,hogy a töpörtyűk és párod illetve diéta miatt nem vetted észre de vírusosan lebetegedtél?Mondjuk akkor más is elkapta volna családba csak vannak ilyen szülők ,hogy annyit foglalkoznak családdal ,hogy saját egészségük utolsónak vélik.Szerintem csinálj egy 3 napot amikor teljesen megpróbálod kiverni a fejedből a fogyókúrát(nem zabálsz csak eszel ami jólesik)és belegondolsz ,hogy van neked gyereked akit még fel kell nevelni és az nem egy gyenge beteges szülőt kíván maga előtt példának látni hanem egy erős kisugárzású egészséges nőt aki ha nem vékony de akkor is életerős és magabiztos.Szülés után csoda ,hogy ennyi kiló vagy csak úgyhogy kezdj el enni és kicsit mozogni(elég csak ha sétálsz egy órát)a séta is zsírégető hatású(kicsit tempósabb)így jobbakat ehetsz hiszen mozogsz sőt még az is megeshet hogyha hosszabb távon csinálod ,hogy formásodni fogsz
2010. máj. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!