Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális, hogy pl reggel...

Normális, hogy pl reggel megmérem magam 65 este megmérem magam 70 és mindig azt olvasom hogy egy nap alatt nem hízhatsz 5 kg-t?

Figyelt kérdés
Régi fajta mérlegünk van nem digitális
2017. aug. 10. 19:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ui.redesen étkezem és a kalória bázist is hagynálom
2017. aug. 10. 19:44
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy rendes mérleget!
2017. aug. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Kolompár te általában jókat írsz. De most nem.


Ez a saját tapasztalatom, és én is besírtam rajta pár napja. Egyszerűen nem hittem el!!


Story: este megmértem magam és 90 kg voltam. Ennyi még a büdi életben nem. Azt hittem falnak megyek.


Majd reggel megmérem ismét és ezt kapd ki: 86 kg voltam.


Hogyan lehetséges ez?


- Nem mentem a kettő között wc-re. Se kicsi, se nagy.

- Nem izzadtam éjjel.


Ezt én sem értettem és a mérlegem is JÓ.


Hogyan lehetséges ez? Ha valaki magyarázatot ad, megy a zöld pacsi.

2017. aug. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem digitális a mérlegünk, és simán mutat néhány kiló különbséget aszerint, hogy mekkora lendülettel állok fel rá.
2017. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
#3 Akkor csak egy dolog lehetséges. Kis manók lefogyasztanak, amíg alszol.
2017. aug. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Hát az jó lenne.. :)))


Az egyik válaszolónak pedig: nem digitális, és nem ugrálok rajta és mind a két változatnál: 90 kg és 86 legalább 6x álltam rá, hogy tényleg? És tényleg :)

2017. aug. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és már komolyan megőrülök miatta volt úgy,hogy pl eletel 2 pert újra feláltam ra és csodák csodájára abban a 2 percben kb 3 kg híztam!
2017. aug. 10. 20:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor ez tuti a mérleg hibája.
2017. aug. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Reggel alapból könnyebb vagy, mivel napközben eszel és iszol is ( jobb esetben). Ezért az a tényleges sülyod, amit reggel mérsz.
2017. aug. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi a csudának méred magad este? :D Nyilván kilókkal is feljebb mehet a súlyod, nem tűnik el mindama étel-ital, amit beviszel... A reggeli súlyod is változik kilókat, ez természetes.


S ha nem eszel még 7000 kcalt sem pluszban, akkor nyilván nem hízol 1 kilót :D


A mérlegek se pontosak, én ráállok kétszer, simán lehet 1 kiló eltérés, akár mechanikus, akár digitális. Többször állok rá s átlagolok vagy az utolsókat nézem :) Mivel úgyis ingadozik a súlyom, nincs szükségem rá, hogy kilóra pontosan ismerjem...

2017. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!