Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek esti zabálások ellen?

Mit tegyek esti zabálások ellen?

Figyelt kérdés

Nem tudom megállni,hogy ne egyek ilyenkor ... Evés után ( normális kaja ) még ennék. Szerintem ebben az is szerepet játszik,hogy reggeli és ebéd között eltelik 7 óra. Az nagyon sok ugye ? Suliban egyszerűen nincs időm enni. Szünetekben átnézem a leckét meg ilyenek. Órán meg ugye nem lehet enni :D

Délután,este viszont nagyon zabálhatnékom van... Mit tudnék tenni?



2017. jún. 1. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs otthon kaja és tízig kibírod evés nélkül, akkor nyert ügyed van, mert addigra bezár a bolt. Onnan reggelig már jó vagy! :)
2017. jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Zabálj. Mi ebben a gond? Ha napközben nem eszel eleget, nem csoda, hogy este több kell.
2017. jún. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem szünetben lehet enni miközben átnézed a leckét.

Egyébként meg normális kaja után este mit eszel? Nasit? Az egyszerű. Ne tarts otthon semmi ilyet.

Ha rád jön a zabálhatnék, kezdj el gyorsan valamit csinálni, pl. torna.

2017. jún. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
tuti már igy is csont sovány..
2017. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kifogás kifogás hátán. Anyukád nem pakol be neked tízórait? vagy mondjuk te miért nem teszel be magadnak? Vagy nálatok ez nem divat?

Gondolom van egy hosszabb szünet, amit arra találtak fel, hogy EGYÉL!!!! tehát tízóraizz!!


Egyébként csak szólok, amit este megeszel nasit, az mind rajtad fog maradni, és a végén jó narancsbőrös lesz a lábad és a feneked, a hasad is meg fog nagyobbodni.


Létezik önkontroll, hajrá, tanuld meg.

2017. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

7 óra van, akinek sok, van, akinek nem.

Dehogynincs időd enni. Van szünet. Lecke közben is lehet enni, ha nem is optimális. De 1 perc alatt is be lehet pakolni egy kisebb étkezést, ha muszáj. Túrán hegymenetben is képes vagyok enni, ahogy más is. A páromnak szünete sincs, ő munka közben (fizikai munka, munkaruhában és piszkos kesztyűben) is tud enni, mivel éhes és kell.

De lehet, hogy egy nagy, laktató reggeli is jó neked, ki

tudja?


Nem tudhatom, miért vagy éhes este, kevés az infó.

Ha túl keveset eszel napközben vagy túl sok idő telik el és kiéhezel, ne csodáld, hogy este alig tudsz jóllakni. Változtass.


Nekem este más okból nem jó enni, én kihagyom a vacsorát és minden OK. De ez keveseknek jön be s én ebédre igazán rendesen eszem.

2017. jún. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor szünetekben majd igyekszem beosztani az időmet.
2017. jún. 1. 20:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Időszakos böjt. Nem eszel mondjuk 15-16 óráig, aztán megeszed a napi kcal szükségleted
2017. jún. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Moss fogat kaja után egyből. Engem utana semmi nem vesz rá hogy mégeszer leslattyogjak fogatmosni mert megettem egy nápolyit.
2017. jún. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azta utolsó ez tök jó ötlet :) Köszönöm mindenkinek :)
2017. jún. 2. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!